Linia IC 45000
Bohumín - Gdynia Główna
PKP Intercity
kolej IC 45000 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 45000 (Gdynia Główna) ma 21 stacji rozpoczynając z Bohumin a kończąc na Gdynia Główna.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 45000 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 09:27. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 45000 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gdynia Główna (21 przystanków)
Bohumin
Chałupki
Wodzisław Śląski
Rybnik
Tychy
Katowice
Sosnowiec Główny
Dąbrowa Górnicza
Zawiercie
Warszawa Zachodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Wschodnia
Działdowo
Iława Główna
Malbork
Tczew
Gdańsk Główny
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Oliwa
Sopot
Gdynia Główna
FAQ dla IC 45000
O której zaczyna kursować kolej IC 45000?
kolej IC 45000 rozpoczyna kurs o 09:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 45000?
Kolej IC 45000 kończy kursowanie o 09:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 45000?
Kiedy przyjedzie kolej linii Bohumín - Gdynia Główna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Bohumín - Gdynia Główna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 45000?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 45000.
Rozkład jazdy kolej IC 45000
Kolej linia IC 45000 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 09:27
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 09:27 | Pojedynczy odjazd |
wt | 09:27 | Pojedynczy odjazd |
śr | 09:27 | Pojedynczy odjazd |
czw | 09:27 | Pojedynczy odjazd |
pt | 09:27 | Pojedynczy odjazd |
sob | 09:27 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 09:27 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 45000 (rusza z Bohumin), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 45000 (kierunek (Gdynia Główna)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 45000 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 45000 (kierunek: (Gdynia Główna)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 45000 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 45000 to Bohumin, a ostatni Gdynia Główna. IC 45000 (Gdynia Główna) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 45000 ma 21 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 475 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 45000 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 45000, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 45000 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 45000 (Gdynia Główna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 45000 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 45000 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 5360 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- TLK 36106 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład
- EIP 1312 - Warszawa Centralna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 11102 - Warszawa Zachodnia - Terespol/ Rozkład
- IC 58107 - Olsztyn Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 31106 - Przemyśl Główny - Sandomierz/ Rozkład
- TLK 666057 - Marciszów - Janowice Wielkie
- IC 4560 - Wisła Uzdrowisko - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 30103 - Kraków Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- TLK 38152 - Kraków Główny - Kołobrzeg
- TLK 35172 - Kraków Główny - Hel/ Rozkład
- IC 5314 - Gdynia Główna - Przemyśl Główny
- EIP 4504 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 85109 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 10100 - Warszawa Wschodnia - Białystok/ Rozkład
- IC 3600 - Przemyśl Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 68177 - Wrocław Główny - Ustka/ Rozkład
- EIP 3506 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 18110 - Warszawa Wschodnia - Piła Główna/ Rozkład
- EIP 5400 - Gdynia Główna - Gliwice/ Rozkład