Linia IC 22008
Chełm - Jahodyn
PKP Intercity
kolej IC 22008 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 22008 (Jahodyn) ma 2 stacji rozpoczynając z Chełm a kończąc na Jahodyn.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 22008 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 10:37. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 22008 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Jahodyn (2 przystanków)
Chełm
Jahodyn
FAQ dla IC 22008
O której zaczyna kursować kolej IC 22008?
kolej IC 22008 rozpoczyna kurs o 10:27 w czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 22008?
Kolej IC 22008 kończy kursowanie o 10:27 w czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 22008?
Kiedy przyjedzie kolej linii Chełm - Jahodyn? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Chełm - Jahodyn, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 22008?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 22008.
Rozkład jazdy kolej IC 22008
Kolej linia IC 22008 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 10:37
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 10:37 | Pojedynczy odjazd |
wt | 10:37 | Pojedynczy odjazd |
śr | 10:37 | Pojedynczy odjazd |
czw | 10:27 | Pojedynczy odjazd |
pt | 10:27 | Pojedynczy odjazd |
sob | 10:27 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 10:37 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 22008 (rusza z Chełm), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 22008 (kierunek (Jahodyn)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 22008 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 22008 (kierunek: (Jahodyn)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 22008 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 22008 to Chełm, a ostatni Jahodyn. IC 22008 (Jahodyn) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 22008 ma 2 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 129 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 22008 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 22008, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 22008 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 22008 (Jahodyn) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 22008 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 22008 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 30112 - Kraków Główny - Zagórz/ Rozkład
- TLK 83152 - Kołobrzeg - Kraków Główny
- IC 13100 - Warszawa Wschodnia - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 31000 - Kraków Główny - Mockava/ Rozkład
- EIP 8340 - Kołobrzeg - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 20100 - Hrubieszów Miasto - Stalowa Wola Rozwadów/ Rozkład
- IC 13104 - Warszawa Wschodnia - Ostrowiec Świętokrzyski/ Rozkład
- TLK 50151 - Lębork - Łeba/ Rozkład
- IC 81101 - Szczecin Główny - Warszawa Wschodnia
- EIP 3504 - Kraków Główny - Gdynia Główna
- IC 83106 - Piła Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 75124 - Poznań Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 30110 - Kraków Główny - Zagórz/ Rozkład
- IC 5320 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 3100 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 85104 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 5324 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIC 17004 - Warszawa Wschodnia - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- IC 81150 - Kołobrzeg - Łódź Kaliska/ Rozkład
- IC 4524 - Bielsko-Biała Główna - Olsztyn Główny/ Rozkład