Linia IC 3600
Przemyśl Główny - Wrocław Główny
PKP Intercity
kolej IC 3600 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 3600 (Wrocław Główny) ma 16 stacji rozpoczynając z Przemyśl Główny a kończąc na Wrocław Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 3600 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 16:00. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 3600 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (16 przystanków)
Przemyśl Główny
Przemyśl Zasanie
Jarosław
Przeworsk
Łańcut
Rzeszów Główny
Dębica
Tarnów
Bochnia
Kraków Płaszów
Kraków Główny
Katowice
Zabrze
Gliwice
Opole Główne
Wrocław Główny
FAQ dla IC 3600
O której zaczyna kursować kolej IC 3600?
kolej IC 3600 rozpoczyna kurs o 16:00 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 3600?
Kolej IC 3600 kończy kursowanie o 16:00 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 3600?
Kiedy przyjedzie kolej linii Przemyśl Główny - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Przemyśl Główny - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 3600?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 3600.
Rozkład jazdy kolej IC 3600
Kolej linia IC 3600 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 16:00
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 16:00 | Pojedynczy odjazd |
wt | 16:00 | Pojedynczy odjazd |
śr | 16:00 | Pojedynczy odjazd |
czw | 16:00 | Pojedynczy odjazd |
pt | 16:00 | Pojedynczy odjazd |
sob | 16:00 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 16:00 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 3600 (rusza z Przemyśl Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 3600 (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 3600 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 3600 (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 3600 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 3600 to Przemyśl Główny, a ostatni Wrocław Główny. IC 3600 (Wrocław Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 3600 ma 16 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 350 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 3600 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 3600, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 3600 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 3600 (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 3600 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 3600 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- TLK 33002 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 56104 - Olsztyn Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 54070 - Łeba - Bohumín/ Rozkład
- EIP 1310 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 57100 - Olsztyn Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 3524 - Kraków Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 68101 - Wrocław Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 43006 - Petrovice u Karviné - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 58104 - Olsztyn Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 13104 - Warszawa Wschodnia - Ostrowiec Świętokrzyski/ Rozkład
- EIP 3840 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- TLK 81109 - Szczecin Główny - Łódź Kaliska
- TLK 55152 - Łeba - Lębork/ Rozkład
- EIP 4508 - Gliwice - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 45070 - Bohumín - Łeba/ Rozkład
- TLK 33025 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- EIP 3110 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 12104 - Warszawa Wschodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 43000 - Petrovice u Karviné - Przemyśl Główny/ Rozkład
- EIP 3506 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład