Linia IC 5422
Olsztyn Główny - Racibórz
PKP Intercity
kolej IC 5422 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 5422 (Racibórz) ma 31 stacji rozpoczynając z Olsztyn Główny a kończąc na Racibórz.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 5422 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 15:47. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 5422 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Racibórz (31 przystanków)
Olsztyn Główny
Olsztyn Zachodni
Olsztynek
Nidzica
Działdowo
Mława
Ciechanów
Nowy Dwór Mazowiecki
Legionowo
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Żyrardów
Skierniewice
Koluszki
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Częstochowa
Myszków
Zawiercie
Dąbrowa Górnicza
Będzin Miasto
Sosnowiec Główny
Sosnowiec Południowy
Katowice
Chorzów Batory
Zabrze
Gliwice
Kędzierzyn Koźle
Kuźnia Raciborska
Racibórz
FAQ dla IC 5422
O której zaczyna kursować kolej IC 5422?
kolej IC 5422 rozpoczyna kurs o 15:47 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 5422?
Kolej IC 5422 kończy kursowanie o 15:47 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 5422?
Kiedy przyjedzie kolej linii Olsztyn Główny - Racibórz? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Olsztyn Główny - Racibórz, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 5422?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 5422.
Rozkład jazdy kolej IC 5422
Kolej linia IC 5422 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 15:47
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 15:47 | Pojedynczy odjazd |
wt | 15:47 | Pojedynczy odjazd |
śr | 15:47 | Pojedynczy odjazd |
czw | 15:47 | Pojedynczy odjazd |
pt | 15:47 | Pojedynczy odjazd |
sob | 15:47 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 15:47 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 5422 (rusza z Olsztyn Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 5422 (kierunek (Racibórz)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 5422 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 5422 (kierunek: (Racibórz)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 5422 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 5422 to Olsztyn Główny, a ostatni Racibórz. IC 5422 (Racibórz) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 5422 ma 31 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 475 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 5422 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 5422, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 5422 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 5422 (Racibórz) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 5422 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 5422 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 21100 - Chełm - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIC 4550 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna
- EIP 1312 - Warszawa Centralna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 37102 - Kraków Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 73102 - Poznań Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 16106 - Białystok - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 58107 - Olsztyn Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- EIC 71008 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 1424 - Płock - Katowice/ Rozkład
- TLK 33018 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 31100 - Przemyśl Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 13000 - Mockava - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 75105 - Zielona Góra Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 4504 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 18155 - Łódź Fabryczna - Ustka/ Rozkład
- IC 5322 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 25150 - Dorohusk - Hel/ Rozkład
- IC 91101 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 120 - Dorohusk - Jahodyn/ Rozkład
- TLK 50175 - Gdynia Główna - Hel/ Rozkład