Linia IC 37102
Kraków Główny - Poznań Główny
PKP Intercity
kolej IC 37102 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 37102 (Poznań Główny) ma 18 stacji rozpoczynając z Kraków Główny a kończąc na Poznań Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 37102 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 17:23. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 37102 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Poznań Główny (18 przystanków)
Kraków Główny
Krzeszowice
Trzebinia
Jaworzno Szczakowa
Zawiercie
Myszków
Częstochowa Stradom
Lubliniec
Olesno Śląskie
Kluczbork
Byczyna Kluczborska
Kępno
Ostrzeszów
Ostrów Wielkopolski
Pleszew
Jarocin
Środa Wielkopolska
Poznań Główny
FAQ dla IC 37102
O której zaczyna kursować kolej IC 37102?
kolej IC 37102 rozpoczyna kurs o 17:23 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 37102?
Kolej IC 37102 kończy kursowanie o 17:23 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 37102?
Kiedy przyjedzie kolej linii Kraków Główny - Poznań Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Kraków Główny - Poznań Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 37102?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 37102.
Rozkład jazdy kolej IC 37102
Kolej linia IC 37102 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 17:23
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
wt | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
śr | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
czw | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
pt | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
sob | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 17:23 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 37102 (rusza z Kraków Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 37102 (kierunek (Poznań Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 37102 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 37102 (kierunek: (Poznań Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 37102 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 37102 to Kraków Główny, a ostatni Poznań Główny. IC 37102 (Poznań Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 37102 ma 18 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 301 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 37102 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 37102, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 37102 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 37102 (Poznań Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 37102 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 37102 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 18105 - Białystok - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 41010 - Petrovice u Karviné - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIC 8100 - Szczecin Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 53190 - Łeba - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 86157 - Ustka - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 33014 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 37104 - Przemyśl Główny - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 18154 - Warszawa Zachodnia - Ustka/ Rozkład
- IC 1422 - Białystok - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 4120 - Bielsko-Biała Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 91131 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 52100 - Bydgoszcz Główna - Chełm/ Rozkład
- IC 65103 - Wrocław Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- TLK 33160 - Łupków - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 3502 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 33008 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 22002 - Chełm - Jahodyn/ Rozkład
- IC 22008 - Chełm - Jahodyn/ Rozkład
- TLK 36102 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 11100 - Warszawa Wschodnia - Terespol