Linia IC 5460
Olsztyn Główny - Wisła Uzdrowisko
PKP Intercity
kolej IC 5460 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 5460 (Wisła Uzdrowisko) ma 48 stacji rozpoczynając z Olsztyn Główny a kończąc na Wisła Uzdrowisko.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 5460 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 07:48. Kursuje w tym tygodniu w: czwartek, sobota, niedziela.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 5460 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wisła Uzdrowisko (48 przystanków)
Olsztyn Główny
Olsztyn Zachodni
Olsztynek
Nidzica
Działdowo
Mława
Ciechanów
Nasielsk
Nowy Dwór Mazowiecki
Legionowo
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Żyrardów
Skierniewice
Koluszki
Koluszki
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Radomsko
Częstochowa
Myszków
Myszków
Zawiercie
Zawiercie
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
Będzin Miasto
Będzin Miasto
Sosnowiec Główny
Sosnowiec Główny
Katowice
Tychy
Tychy
Pszczyna
Pszczyna
Skoczów
Skoczów
Goleszów
Goleszów
Ustroń Zdrój
Ustroń Zdrój
Ustroń Polana
Ustroń Polana
Wisła Uzdrowisko
Wisła Uzdrowisko
FAQ dla IC 5460
O której zaczyna kursować kolej IC 5460?
kolej IC 5460 rozpoczyna kurs o 07:46 w czwartek.
O której kończy kursować kolej IC 5460?
Kolej IC 5460 kończy kursowanie o 07:46 w czwartek.
Za ile przyjedzie kolej IC 5460?
Kiedy przyjedzie kolej linii Olsztyn Główny - Wisła Uzdrowisko? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Olsztyn Główny - Wisła Uzdrowisko, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 5460?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 5460.
Rozkład jazdy kolej IC 5460
linia kolej IC 5460 kursuje czwartek, sobota, niedziela. Zazwyczaj w godzinach: 07:48
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | 07:46 | Pojedynczy odjazd |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 07:48 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 07:48 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 5460 (rusza z Olsztyn Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 5460 (kierunek (Wisła Uzdrowisko)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 5460 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 5460 (kierunek: (Wisła Uzdrowisko)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 5460 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 5460 to Olsztyn Główny, a ostatni Wisła Uzdrowisko. IC 5460 (Wisła Uzdrowisko) kursuje czwartek, sobota, niedziela.
Dodatkowe informacje: IC 5460 ma 48 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 468 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 5460 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 5460, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 5460 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 5460 (Wisła Uzdrowisko) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 5460 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 5460 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 1850 - Warszawa Zachodnia - Kołobrzeg/ Rozkład
- EIC 6100 - Wrocław Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- EIP 1312 - Warszawa Centralna - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 52150 - Hel - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 1908 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- TLK 45103 - Katowice - Gdynia Główna
- IC 57108 - Gdynia Główna - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- TLK 53190 - Łeba - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5420 - Gdynia Główna - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- EIP 5310 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 33017 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- IC 38172 - Przemyśl Główny - Świnoujście/ Rozkład
- IC 33004 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 4560 - Wisła Uzdrowisko - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 82100 - Szczecin Główny - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 18151 - Łódź Kaliska - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 18155 - Łódź Fabryczna - Ustka/ Rozkład
- IC 31102 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 44000 - Bohumín - Katowice/ Rozkład
- TLK 55150 - Łeba - Lębork/ Rozkład