Linia IC 5700
Gdynia Główna - Poznań Główny
PKP Intercity
kolej IC 5700 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 5700 (Poznań Główny) ma 15 stacji rozpoczynając z Gdynia Główna a kończąc na Poznań Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 5700 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 18:52. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 5700 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Poznań Główny (15 przystanków)
Gdynia Główna
Sopot
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Główny
Pruszcz Gdański
Tczew
Pelplin
Smętowo
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna
Inowrocław
Mogilno
Gniezno
Poznań Główny
FAQ dla IC 5700
O której zaczyna kursować kolej IC 5700?
kolej IC 5700 rozpoczyna kurs o 18:52 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 5700?
Kolej IC 5700 kończy kursowanie o 18:52 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 5700?
Kiedy przyjedzie kolej linii Gdynia Główna - Poznań Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Gdynia Główna - Poznań Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 5700?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 5700.
Rozkład jazdy kolej IC 5700
Kolej linia IC 5700 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 18:52
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 18:52 | Pojedynczy odjazd |
wt | 18:52 | Pojedynczy odjazd |
śr | 18:52 | Pojedynczy odjazd |
czw | 18:52 | Pojedynczy odjazd |
pt | 18:52 | Pojedynczy odjazd |
sob | 18:52 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 18:52 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 5700 (rusza z Gdynia Główna), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 5700 (kierunek (Poznań Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 5700 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 5700 (kierunek: (Poznań Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 5700 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 5700 to Gdynia Główna, a ostatni Poznań Główny. IC 5700 (Poznań Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 5700 ma 15 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 214 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 5700 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 5700, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 5700 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 5700 (Poznań Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 5700 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 5700 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 5312 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 35102 - Zakopane - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 7500 - Poznań Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 53104 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- IC 1460 - Warszawa Wschodnia - Wisła Uzdrowisko/ Rozkład
- EIC 8540 - Szczecin Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 56124 - Olsztyn Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 38174 - Kraków Główny - Świnoujście/ Rozkład
- TLK 16100 - Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Górna/ Rozkład
- IC 81102 - Świnoujście - Suwałki/ Rozkład
- IC 83100 - Kołobrzeg - Rzeszów Główny/ Rozkład
- EIC 1350 - Warszawa Wschodnia - Zakopane/ Rozkład
- IC 84151 - Ustka - Katowice/ Rozkład
- TLK 16170 - Warszawa Wschodnia - Jelenia Góra
- IC 8321 - Szczecin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 55152 - Łeba - Lębork/ Rozkład
- IC 41008 - Chałupki - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 51102 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 91101 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 30170 - Kraków Główny - Krynica Zdrój/ Rozkład