Linia IC 60151
Wrocław Główny - Kudowa-Zdrój
PKP Intercity
kolej IC 60151 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 60151 (Kudowa-Zdrój) ma 11 stacji rozpoczynając z Wrocław Główny a kończąc na Kudowa-Zdrój.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 60151 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 10:56. Kursuje w tym tygodniu w: czwartek, sobota, niedziela.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 60151 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Kudowa-Zdrój (11 przystanków)
Wrocław Główny
Strzelin
Ziębice
Kamieniec Ząbkowicki
Bardo Śląskie
Kłodzko Główne
Kłodzko Miasto
Polanica-Zdrój
Szczytna
Duszniki-Zdrój
Kudowa-Zdrój
FAQ dla IC 60151
O której zaczyna kursować kolej IC 60151?
kolej IC 60151 rozpoczyna kurs o 10:46 w czwartek.
O której kończy kursować kolej IC 60151?
Kolej IC 60151 kończy kursowanie o 10:46 w czwartek.
Za ile przyjedzie kolej IC 60151?
Kiedy przyjedzie kolej linii Wrocław Główny - Kudowa-Zdrój? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Wrocław Główny - Kudowa-Zdrój, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 60151?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 60151.
Rozkład jazdy kolej IC 60151
linia kolej IC 60151 kursuje czwartek, sobota, niedziela. Zazwyczaj w godzinach: 10:56
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | 10:46 | Pojedynczy odjazd |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 10:56 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 10:56 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 60151 (rusza z Wrocław Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 60151 (kierunek (Kudowa-Zdrój)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 60151 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 60151 (kierunek: (Kudowa-Zdrój)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 60151 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 60151 to Wrocław Główny, a ostatni Kudowa-Zdrój. IC 60151 (Kudowa-Zdrój) kursuje czwartek, sobota, niedziela.
Dodatkowe informacje: IC 60151 ma 11 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 188 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 60151 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 60151, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 60151 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 60151 (Kudowa-Zdrój) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 60151 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 60151 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 1533 - Łódź Fabryczna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 42100 - Katowice - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 38100 - Rzeszów Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 81105 - Szczecin Główny - Białystok/ Rozkład
- IC 21107 - Lublin Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 12102 - Warszawa Zachodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 37102 - Kraków Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- TLK 58110 - Gdynia Główna - Kostrzyn/ Rozkład
- IC 5600 - Gdynia Główna - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 4526 - Katowice - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 16100 - Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Górna/ Rozkład
- IC 37100 - Kraków Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- TLK 33001 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- IC 37002 - Kraków Główny - Frankfurt (Oder)/ Rozkład
- TLK 35172 - Kraków Główny - Hel/ Rozkład
- IC 8306 - Kołobrzeg - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 6521 - Wrocław Główny - Ełk/ Rozkład
- EIP 1300 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 91101 - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- TLK 36102 - Kraków Główny - Jelenia Góra/ Rozkład