Linia IC 65151
Wrocław Główny - Gdynia Główna
PKP Intercity
kolej IC 65151 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 65151 (Gdynia Główna) ma 18 stacji rozpoczynając z Wrocław Główny a kończąc na Gdynia Główna.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 65151 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 04:24. Kursuje w tym tygodniu w: poniedziałek, czwartek, sobota, niedziela.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 65151 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gdynia Główna (18 przystanków)
Wrocław Główny
Oborniki Śląskie
Żmigród
Rawicz
Leszno
Kościan
Poznań Główny
Gniezno
Mogilno
Inowrocław
Bydgoszcz Główna
Laskowice Pomorskie
Tczew
Gdańsk Główny
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Oliwa
Sopot
Gdynia Główna
FAQ dla IC 65151
O której zaczyna kursować kolej IC 65151?
kolej IC 65151 rozpoczyna kurs o 04:15 w czwartek.
O której kończy kursować kolej IC 65151?
Kolej IC 65151 kończy kursowanie o 04:15 w czwartek.
Za ile przyjedzie kolej IC 65151?
Kiedy przyjedzie kolej linii Wrocław Główny - Gdynia Główna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Wrocław Główny - Gdynia Główna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 65151?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 65151.
Rozkład jazdy kolej IC 65151
linia kolej IC 65151 kursuje poniedziałek, czwartek, sobota, niedziela. Zazwyczaj w godzinach: 04:24
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:24 | Pojedynczy odjazd |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | 04:15 | Pojedynczy odjazd |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 04:24 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 04:24 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 65151 (rusza z Wrocław Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 65151 (kierunek (Gdynia Główna)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 65151 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 65151 (kierunek: (Gdynia Główna)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 65151 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 65151 to Wrocław Główny, a ostatni Gdynia Główna. IC 65151 (Gdynia Główna) kursuje poniedziałek, czwartek, sobota, niedziela.
Dodatkowe informacje: IC 65151 ma 18 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 335 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 65151 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 65151, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 65151 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 65151 (Gdynia Główna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 65151 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 65151 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 80150 - Ustka - Słupsk/ Rozkład
- IC 5312 - Gdynia Główna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 17102 - Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- IC 85103 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- TLK 53190 - Łeba - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 33014 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- TLK 33170 - Krynica Zdrój - Kraków Główny/ Rozkład
- TLK 35190 - Kraków Główny - Łeba/ Rozkład
- EIC 5148 - Gdynia Główna - Warszawa Centralna/ Rozkład
- IC 87173 - Ustka - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 4526 - Katowice - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 86103 - Słupsk - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 12010 - Warszawa Wschodnia - Jahodyn/ Rozkład
- EIC 71000 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- EIP 3500 - Kraków Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 66102 - Kłodzko Miasto - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIP 5102 - Gdynia Główna - Warszawa Centralna
- IC 66104 - Jelenia Góra - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 1322 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład