Linia IC 86160
Kołobrzeg - Wrocław Główny
PKP Intercity
kolej IC 86160 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 86160 (Wrocław Główny) ma 13 stacji rozpoczynając z Kołobrzeg a kończąc na Wrocław Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 86160 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 13:25. Kursuje w tym tygodniu w: sobota.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 86160 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wrocław Główny (13 przystanków)
Kołobrzeg
Białogard
Szczecinek
Piła Główna
Chodzież
Rogoźno Wielkopolskie
Poznań Główny
Kościan
Leszno
Rawicz
Żmigród
Oborniki Śląskie
Wrocław Główny
FAQ dla IC 86160
O której zaczyna kursować kolej IC 86160?
kolej IC 86160 rozpoczyna kurs o 13:25 w sobota.
O której kończy kursować kolej IC 86160?
Kolej IC 86160 kończy kursowanie o 13:25 w sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 86160?
Kiedy przyjedzie kolej linii Kołobrzeg - Wrocław Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Kołobrzeg - Wrocław Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 86160?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 86160.
Rozkład jazdy kolej IC 86160
Kolej linia IC 86160 kursuje w weekendy. Zwyczajowe godziny kursowania: 13:25
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 13:25 | Pojedynczy odjazd |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 86160 (rusza z Kołobrzeg), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 86160 (kierunek (Wrocław Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 86160 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 86160 (kierunek: (Wrocław Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 86160 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 86160 to Kołobrzeg, a ostatni Wrocław Główny. IC 86160 (Wrocław Główny) kursuje sobota.
Dodatkowe informacje: IC 86160 ma 13 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 362 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 86160 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 86160, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 86160 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 86160 (Wrocław Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 86160 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 86160 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 81104 - Szczecin Główny - Białystok/ Rozkład
- IC 15150 - Warszawa Zachodnia - Łeba/ Rozkład
- IC 5620 - Ełk - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIP 1302 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 5124 - Bydgoszcz Główna - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 6302 - Wrocław Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- TLK 55190 - Hel - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 26100 - Lublin Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIC 1350 - Warszawa Wschodnia - Zakopane/ Rozkład
- IC 45000 - Bohumín - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 8321 - Szczecin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 73100 - Poznań Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 68103 - Wrocław Główny - Słupsk/ Rozkład
- TLK 666091 - Marciszów - Janowice Wielkie
- TLK 35172 - Kraków Główny - Hel/ Rozkład
- IC 3600 - Przemyśl Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 85104 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 5604 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 12104 - Warszawa Wschodnia - Lublin Główny/ Rozkład
- IC 14008 - Warszawa Wschodnia - Chałupki/ Rozkład