קו 1
ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 1 (ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית צפת/רציפים ומסתיים בדוד אלעזר/לח''י.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י (23 תחנות)
ת. מרכזית צפת/רציפים
ת. מרכזית צפת
האר''י/ישראל ב''ק
הפלמ''ח
הפלמ''ח/רביצקי
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
כיכר הדלי
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
שפרינצק/קרן היסוד
ההגנה/יוני
צה''ל 14
צה''ל 9
צה''ל 6
צה''ל 3
חטיבת ביניים/אלעזר
צה''ל/לח''י
דוד אלעזר/לח''י
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
מסעף בית חולים רבקה זיו
מסעף בית חולים זיו
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
דוד אלעזר/לח''י
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י (ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ג׳ | 06:00 - 23:00 | 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ו׳ | 06:00 - 15:00 | 10 - 20 |
ש׳ | 20:30 - 23:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת. מרכזית צפת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
1 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת. מרכזית צפת/רציפים והתחנה האחרונה היא דוד אלעזר/לח''י.
קו 1 (ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (ת. מרכזית צפת/רציפים←דוד אלעזר/לח''י) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - עירייה-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#מעלות-תרשיחא ↔ נהרייה/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 4 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 16 - ספיר/ברקת-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ינואח ג'ת ח-יאנוח ג'ת-1#/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מצפה אביב ד-מצפה אבי''ב-1ך/ לוח זמנים
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 12 - קניון/הגליל-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 982 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים