Linia 66
Spitalul Fundeni - Vasile Parvan
STB
STB 66 troleibuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 66 de troleibuz (Vasile Parvan→Spitalul Fundeni) are 19de stații, prima stație la Vasile Parvan și ultima stație la Spitalul Fundeni.
Alege oricare dintre stații troleibuzului 66 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Vasile Parvan→Spitalul Fundeni (19 stații)
Vasile Parvan
Piata Mihail Kogalniceanu
Gradina Cismigiu
Universitate
Piata Rosetti
Armeneasca
Calea Mosilor
Mihai Eminescu
Fainari
Bucur Obor
Ziduri Mosi
Suveica
Doamna Ghica
Cremenita (Piata Colentina)
Raul Colentina
Cartier Colentina
Sportului
Balotului
Spitalul Fundeni
66 FAQ
La ce oră începe programul troleibuzului 66?
Linia de troleibuz 66 operează începând de la 05:37 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul troleibuzului 66?
Linia de troleibuz 66 operează până la 22:25 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește troilebuzul 66?
Când sosește Troleibuz Spitalul Fundeni - Vasile Parvan? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Troleibuz Spitalul Fundeni - Vasile Parvan care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de troleibuz 66 (Vasile Parvan→Spitalul Fundeni?
Tariful de troleibuz Spitalul Fundeni - Vasile ParvanVasile Parvan→Spitalul Fundeni) este aproximativ L3.00.
Există o 66 troleibuz stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 66 troleibuz stație.
Orar troleibuz 66
66 troleibuz linie operează în De luni până vineri. Program obișnuit: 05:37 - 22:25
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:37 - 22:25 | 12 - 19 |
Mar | 05:37 - 22:25 | 12 - 19 |
Mie | 05:37 - 22:25 | 12 - 19 |
Joi | 05:37 - 22:25 | 12 - 19 |
Vin | 05:37 - 22:25 | 12 - 19 |
Sâm | 05:40 - 22:34 | 15 - 25 |
Dum | Neoperațional | Neoperațional |
Alerte Serviciu STB troleibuz
Vedeți toate actualizările 66 (de la Vasile Parvan), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri troleibuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 66 (Vasile Parvan→Spitalul Fundeni) Urmăriți troleibuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 66 troleibuz
Tariful călătoriei STB 66 (Vasile Parvan→Spitalul Fundeni) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
66 (STB)
Prima statie pe ruta troleibuzului 66 este Vasile Parvan și ultima stație este Spitalul Fundeni. Linia 66 (Vasile Parvan→Spitalul Fundeni) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 66 are 19 stații și durata totală a călătoriei este de 34 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru troleibuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale troleibuzului 66 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de troleibuz pentru troleibuz 66.
Tracker în timp real Troleibuz66
Urmărește linia 66 (Vasile Parvan→Spitalul Fundeni) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 66 de troleibuz sau ca aplicație tracker live STB troleibuz pentru a nu pierde niciodată troilebuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice troleibuz, inclusiv linia 66, în București
66 - Direcții alternative
STB în București
- 86 - Arena Nationala - Dridu/ Program
- 61 - Complex Comercial Apusului - Piata Rosetti/ Program
- 85 - Baicului - Calea Mosilor/ Program
- 76 - Piata Resita - Piata Unirii/ Program
- 70 - Bd. Basarabia - Vasile Parvan/ Program
- 97 - Bd.Tineretului - Straulesti/ Program
- 96 - Depoul Alexandria - Gara de Nord/ Program
- 79 - Bd. Basarabia - Gara de Nord/ Program
- 93 - Cartier Constantin Brancusi - Gara de Nord/ Program
- 90 - Arena Nationala - Semanatoarea/ Program
- 69 - Carol Davila - Valea Argesului/ Program
- 62 - Gara de Nord - Grup Scolar Auto/ Program