Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Bolito v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Bolito?

  Najbližšej stanice u Bolito sú:

  • Miú Karlova Ves je 93 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Borská (X) je 525 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Na Sitine (X) je 1067 metrov ďaleko, 14 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Bolito?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Bolito: 32, 39, X5.

  Viac informácií…
Bolito mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Bolito v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Bolito v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Bolito pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Bolito v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Bolito? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Miú Karlova Ves; Borská (X); Na Sitine (X).

Do Bolito sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 32, 39, X5

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Bolito.

Zjednodušujeme na cestu do Bolito, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Bolito
Jednoduchšie sa dostanete do Bolito pomocou aplikácie!