Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Farlesk v BratislavaAutobus, Lanovka alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Farlesk?

  Najbližšej stanice u Farlesk sú:

  • Domkárska je 886 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Farlesk?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Farlesk: 65, 75.

  Viac informácií…
 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Farlesk?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Farlesk: 212.

  Viac informácií…
Farlesk mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Farlesk v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Farlesk v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Farlesk pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Farlesk v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Farlesk? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Domkárska.

Do Farlesk sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 65, 75 Lanovka: 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Farlesk.

Zjednodušujeme na cestu do Farlesk, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Farlesk
Jednoduchšie sa dostanete do Farlesk pomocou aplikácie!