Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Jelení Háj v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Jelení Háj?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Jelení Háj: 31, 37, 39.

  • Ktorá Električka zastávka linky blízko Jelení Háj?

    Tieto Električka zastávky blízko linky Jelení Háj: X6.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Jelení Háj v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Jelení Háj v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Jelení Háj pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Jelení Háj v reálnom čase.

Do Jelení Háj sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 31, 37, 39 Električka: X6

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Jelení Háj.

Zjednodušujeme na cestu do Jelení Háj, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Jelení Háj
Jednoduchšie sa dostanete do Jelení Háj pomocou aplikácie!