Ako do Malina v BratislavaAutobus alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Malina?

Najbližšej stanice u Malina sú:

  • Farského je 449 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Lachova (X) je 599 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Jungmannova (X) je 1113 metrov ďaleko, 15 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Malina?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Malina: 196, 84, 96.

Ktorá Električka zastávka linky blízko Malina?

Tieto Električka zastávky blízko linky Malina: 3.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Malina v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Malina v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Malina pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Malina v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Malina? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Farského; Lachova (X); Jungmannova (X).

Do Malina sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 84, 96 Električka: 3

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Malina.

Zjednodušujeme na cestu do Malina, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Malina
Jednoduchšie sa dostanete do Malina pomocou aplikácie!