Preskočiť na hlavný obsah

Ako do QEX v Bratislava IiAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie QEX?

  Najbližšej stanice u QEX sú:

  • Avion, Ikea (X) je 777 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Galvaniho, Ubytovňa Prima (X) je 953 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko QEX?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky QEX: 61, 63, 96.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do QEX v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do QEX v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do QEX pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na QEX v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do QEX? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Avion; Galvaniho.

Do QEX sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 61, 63, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do QEX.

Zjednodušujeme na cestu do QEX, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

QEX, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do QEX pomocou aplikácie!