Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Vlčie Hrdlo v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Vlčie Hrdlo?

  Najbližšej stanice u Vlčie Hrdlo sú:

  • Refinery Gallery (X) je 340 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Čierny Les (X) je 555 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Vlčie Hrdlo?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Vlčie Hrdlo: 70, 74, 87.

  Viac informácií…
Vlčie Hrdlo mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Vlčie Hrdlo v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Vlčie Hrdlo v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Vlčie Hrdlo pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Vlčie Hrdlo v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Vlčie Hrdlo? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Refinery Gallery (X); Čierny Les (X).

Do Vlčie Hrdlo sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70, 74, 87

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Vlčie Hrdlo.

Zjednodušujeme na cestu do Vlčie Hrdlo, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Vlčie Hrdlo
Jednoduchšie sa dostanete do Vlčie Hrdlo pomocou aplikácie!