קו 18
דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הדשנים/צומת קרית אתא ומסתיים בהדשנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (20 תחנות)
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
חלוצי התעשיה/החרש
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
יגאל ידין/חלוצי התעשיה
יהודה איתין/יוליוס סימון
יוליוס סימון/קצנשטיין
יוליוס סימון/פרנץ לוי
יוליוס סימון/פרנץ לוי
שדה תעופה חיפה לדרום
בי''ס טכני חיל אוויר
נמל המפרץ
מסוף כימיכלים/מספנות ישראל
שדה תעופה חיפה לצפון
יגאל ידין/נחום ארמן
חלוצי התעשיה/יגאל ידין
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשיה/השיש
הדשנים
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו 18 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:20 - 18:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ב׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ה׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ו׳ | 05:20 - 13:50 | 30 - 200 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ דרך הדשנים/צומת קרית אתא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18 היא דרך הדשנים/צומת קרית אתא והתחנה האחרונה היא הדשנים.
קו 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
- 18 - הרב מימון/גילבוע←ת. רכבת בת גלים / לוח זמנים
- 18 - חניון נווה שאנן←ת. רכבת בת גלים / לוח זמנים
- 18 - חסן שוקרי/הנביאים←הגליל/מאירוביץ / לוח זמנים
- 18 - חסן שוקרי/הנביאים←טרומפלדור/מרכז זיו / לוח זמנים
- 18 - טרומפלדור/מרכז זיו←חסן שוקרי/הנביאים / לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת בת גלים←הגליל/מאירוביץ / לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת בת גלים←חניון נווה שאנן / לוח זמנים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 7 - מסוף/רמת רחל-רמת רחל<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 174 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-28/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 905 - בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים<->שמגר/תורה מציון-ירושלים-2#
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 52 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 787 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->התמר/החרוב-חיפה-1#/ לוח זמנים