Buss - 559

559

Atlantic City - Lakewood

NJ TRANSIT

559 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 559 buss (Riktning: 559 Atlantic City) har 113 stopp avgår från Lakewood Bus Terminal och slutar Arrival Area Inside Ac Bus Terminal.

559 buss tidsplan översikt: Startar normalt 00:20 och slutar vid 22:35. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 559 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: 559 Atlantic City

Lakewood Bus Terminal 200 1st Street, Lakewood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At John St 200 River Avenue, Lakewood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Birch St 326 River Avenue, Lakewood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Buttell Ave 485 River Avenue, Lakewood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Sherwood Dr 600 River Avenue, Lakewood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Pine Blvd 870 River Avenue, Lakewood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Finchley Blvd 998 River Avenue, Lakewood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Roberts Rd 2264 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Hickory St 219 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Cox Cro Rd 2096 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 1950's Of Hecht Dr 1956 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Riverwood Dr 1916 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Silverton Rd 1784 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 550'N Of Church Rd 1641 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Sunset Ave 1567 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Raymond Ave 1430 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Indian Head Rd 1372 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-166 195'N Of Hilltop Rd 1226 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-166 At Colonial Rd 1181 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-166 At Glenwood Dr 2 Glenwood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-166 At South Dakota Ave 1057 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-166 At Presidential Blvd 954 Lakewood Road, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-166 At Broad St 514 North Main Street, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Irons St 125' N Of Water St. 36 Irons Street, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Iron St At Water St# 36 Irons Street, Toms River Visa hela tidtabellen Gå till station
Toms River Park & Ride Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-166 At Beachwood Blvd 300 Atlantic City Boulevard, Beachwood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Spray Ave# 717 Atlantic City Boulevard, Beachwood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 128'N Of Mizzen Ave 732 Atlantic City Boulevard, Beachwood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Sylvan Lake Blvd 225 Us Highway 9, Berkeley Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Frederick Dr 452 Us Highway 9, Berkeley Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Iger Way 483 Us Highway 9, Berkeley Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Butler Blvd 792 Us Highway 9, Berkeley Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Morris Blvd 950 Us Highway 9, Berkeley Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Bay Way 822 North Main Street, Berkeley Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Haines St 514 North Main Street, Lacey Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At 2nd St 344 North Main Street, Forked River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Lacey Rd 112 South Main Street, Lacey Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Parkers Point Blvd 444 South Main Street, Lacey Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Bay Pkwy Bay Parkway, Ocean Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 300'N Of Main St 549 Us Highway 9, Ocean Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 700'N Of Lighthouse Dr 528 Us Highway 9, Ocean Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Wells Mills Rd 463 Us Highway 9, Ocean Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Barnegat Beach Dr 391 Us Highway 9, Ocean Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Seminole Ave 311 Us Highway 9, Ocean Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Seneca Blvd 299 Us Highway 9, Ocean Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Bayshore Dr 547 North Main Street, Barnegat Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Bay Ave 353 North Main Street, Barnegat Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Lower Shore Rd 237 South Main Street, Barnegat Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Gunning River Rd 2 Gunning River Road, Barnegat Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Georgetown Blvd 21 South Main Street, Barnegat Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Beach Ave 74 Main Street, Manahawkin Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Cedar Run Apartments Entrance# 239 South Main Street, Stafford Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Holly Dr 662 Us Highway 9, Eagleswood Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Rt 606# 106 Forge Road, Eagleswood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Dock St 219 Us Highway 9, Eagleswood Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Admiral Dr 375 East Main Street, Tuckerton Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Green St 109 East Main Street, Tuckerton Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Green St 108 North Green Street, Tuckerton Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Center St 145 West Main Street, Tuckerton Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Stage Rd 405 Us Highway 9, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Oak Ln At Leitz Blvd 13 Oak Lane, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Oak Ln At Center St 4 Davids Lane, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Oak Ln At Radio Rd 195 Oak Lane, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Radio Rd At Gaskill Dr 450 Radio Road, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Radio Rd At Westchester Dr 6 Westchester Drive, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Radio Rd At St. Andrews Ave 551 Radio Road, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Radio Rd 100' S Of Townhouse Ln No 50 Townhouse Lane, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Mathistown Rd At Radio Rd 100 Mathistown Road, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Mathistown Rd At Lake Champlain Dr 150 Mathistown Road, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Mathistown Rd 100' E Of Center St 199 Mathistown Road, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Mathistown Rd At High Ridge Rd 279 Mathistown Road, Little Egg Harbor Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Mathistown Rd 810 Us Highway 9, Mystic Island Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 135'N Of E Greenbush Rd 5729 Us Highway 9, Bass River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Maple Ave 5663 Us Highway 9, Bass River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Oak Ave 5631 Us Highway 9, Bass River Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Hammonton Rd 5606 Us Highway 9, Bass River Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Old New York Rd Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Chestnut Neck Rd# 689 Chestnut Neck Road, Port Republic Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Motts Creek Rd Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 150'N Of Moss Mill Rd 5 North New York Road, Smithville Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Quail Hill Blvd 111 Waterview Drive, Smithville Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Old Port Republic Rd# 173 New York Road, Galloway Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Somerstown Ln Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 1855's Of Somerstown Ln 279 New York Road, Galloway Visa hela tidtabellen Gå till station
Rt-9 At Ocean Ave 502 New York Road, Absecon Visa hela tidtabellen Gå till station
Us-9 At Sharswood Ave 535 New York Road, Absecon Visa hela tidtabellen Gå till station
Shore Rd At Bayview Dr 2 Bayview Drive, Absecon Visa hela tidtabellen Gå till station
Shore Rd At Cherokee Dr 470 Shore Road, Absecon Visa hela tidtabellen Gå till station
Shore Rd At Natalie Terrace 216 Shore Road, Absecon Visa hela tidtabellen Gå till station
Shore Rd At Church St 103 Shore Road, Absecon Visa hela tidtabellen Gå till station
Shore Rd At Lee Ave 2 West Lee Avenue, Absecon Visa hela tidtabellen Gå till station
Shore Rd At California Ave 1500 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Redwood Ave 1401 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Cedarcrest Ave 1159 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Leeds Ave 1050 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Thompson Ave 947 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Delilah Rd 913 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Stenton Pl 835 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Reading Ave 711 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Brighton Ave 630 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Mulberry Ave 519 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Adams Ave 200 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Main St At Pleasant Ave 105 North Main Street, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
W Jersey Ave At Main St 9 East West Jersey Avenue, Pleasantville Visa hela tidtabellen Gå till station
Arrival Area Inside Ac Bus Terminal North Ohio Avenue, Atlantic City Visa hela tidtabellen Gå till station

559 FAQ

Vilken tid börjar 559 buss köra?

559 buss börjar köra 00:20 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 559 buss att gå?

559 buss slutar köra 02:20 på Lördag.

Vilken tid ankommer 559 buss?

När kommer Atlantic City - Lakewood Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Atlantic City - Lakewood Buss som är närmst din plats

Lista över List of 559 buss Stopps

Lakewood Bus Terminal • Us-9 At John St • Us-9 At Birch St • Us-9 At Buttell Ave • Us-9 At Sherwood Dr • Us-9 At Pine Blvd • Us-9 At Finchley Blvd • Us-9 At Roberts Rd • Us-9 At Hickory St • Us-9 At Cox Cro Rd • Us-9 1950's Of Hecht Dr • Us-9 At Riverwood Dr • Us-9 At Silverton Rd • Us-9 550'N Of Church Rd • Us-9 At Sunset Ave • Us-9 At Raymond Ave • Rt-9 At Indian Head Rd • Rt-166 195'N Of Hilltop Rd • Rt-166 At Colonial Rd • Rt-166 At Glenwood Dr • Rt-166 At South Dakota Ave • Rt-166 At Presidential Blvd • Rt-166 At Rt-37 • Rt-166 At Broad St • Irons St 125' N Of Water St. • Iron St At Water St# • Toms River Park & Ride • Rt-166 At Beachwood Blvd • Us-9 At Spray Ave# • Us-9 128'N Of Mizzen Ave • Us-9 At Sylvan Lake Blvd • Us-9 At Cranmer Blvd • Rt-9 At Frederick Dr • Us-9 At Iger Way • Us-9 At Butler Blvd • Us-9 At Morris Blvd • Rt-9 At Bay Way • Us-9 At Laurel Blvd • Us-9 At Haines St • Us-9 At 2nd St • Rt-9 At Lacey Rd • Us-9 At Parkers Point Blvd • Us-9 At Old Shore Rd • Us-9 At Bay Pkwy • Us-9 300'N Of Main St • Us-9 700'N Of Lighthouse Dr • Rt-9 At Wells Mills Rd • Us-9 At Barnegat Beach Dr • Us-9 At Seminole Ave • Us-9 At Seneca Blvd • Rt-9 At Bayshore Dr • Us-9 At Bay Ave • Us-9 At Lower Shore Rd • Us-9 At Gunning River Rd • Us-9 At Georgetown Blvd • Rt-9 At Beach Ave • Us-9 At Cedar Run Apartments Entrance# • Us-9 At Holly Dr • Rt-9 At Rt 606# • Us-9 At Dock St • Us-9 At Meadow Dr • Us-9 At Admiral Dr • Rt-9 At Green St • Rt-9 At Green St • Us-9 At Center St • Us-9 At Stage Rd • Oak Ln At Leitz Blvd • Oak Ln At Center St • Oak Ln At Radio Rd • Radio Rd At Gaskill Dr • Radio Rd At Westchester Dr • Radio Rd At St. Andrews Ave • Radio Rd 100' S Of Townhouse Ln No • Mathistown Rd At Radio Rd • Mathistown Rd At Lake Champlain Dr • Mathistown Rd 100' E Of Center St • Mathistown Rd At High Ridge Rd • Us-9 At Mathistown Rd • Us-9 At Ash Rd • Us-9 135'N Of E Greenbush Rd • Rt-9 At Maple Ave • Us-9 At Oak Ave • Rt-9 At Hammonton Rd • Us-9 At Old New York Rd • Us-9 At Chestnut Neck Rd# • Us-9 At Motts Creek Rd • Us-9 150'N Of Moss Mill Rd • Rt-9 At Quail Hill Blvd • Us-9 At Old Port Republic Rd# • Us-9 At Somerstown Ln • Us-9 1855's Of Somerstown Ln • Rt-9 At Ocean Ave • Us-9 At Cordery Ave# • Us-9 At Sharswood Ave • Shore Rd At Bayview Dr • Shore Rd At Cherokee Dr • Shore Rd At Natalie Terrace • Shore Rd At Church St • Shore Rd At Lee Ave • Shore Rd At California Ave • Main St At Redwood Ave • Main St At Cedarcrest Ave • Main St At Leeds Ave • Main St At Thompson Ave • Main St At Delilah Rd • Main St At Stenton Pl • Main St At Reading Ave • Main St At Brighton Ave • Main St At Mulberry Ave • Main St At Adams Ave • Main St At Pleasant Ave • W Jersey Ave At Main St • Arrival Area Inside Ac Bus Terminal

Lista över 559 buss gator

200 1st Street • 200 River Avenue • 326 River Avenue • 485 River Avenue • 600 River Avenue • 870 River Avenue • 998 River Avenue • 2264 Lakewood Road • 219 Lakewood Road • 2096 Lakewood Road • 1956 Lakewood Road • 1916 Lakewood Road • 1784 Lakewood Road • 1641 Lakewood Road • 1567 Lakewood Road • 1430 Lakewood Road • 1372 Lakewood Road • 1226 Lakewood Road • 1181 Lakewood Road • 2 Glenwood Road • 1057 Lakewood Road • 954 Lakewood Road • 514 North Main Street • 36 Irons Street • 36 Irons Street • 300 Atlantic City Boulevard • 717 Atlantic City Boulevard • 732 Atlantic City Boulevard • 225 Us Highway 9 • 452 Us Highway 9 • 483 Us Highway 9 • 792 Us Highway 9 • 950 Us Highway 9 • 822 North Main Street • 514 North Main Street • 344 North Main Street • 112 South Main Street • 444 South Main Street • Bay Parkway • 549 Us Highway 9 • 528 Us Highway 9 • 463 Us Highway 9 • 391 Us Highway 9 • 311 Us Highway 9 • 299 Us Highway 9 • 547 North Main Street • 353 North Main Street • 237 South Main Street • 2 Gunning River Road • 21 South Main Street • 74 Main Street • 239 South Main Street • 662 Us Highway 9 • 106 Forge Road • 219 Us Highway 9 • 375 East Main Street • 109 East Main Street • 108 North Green Street • 145 West Main Street • 405 Us Highway 9 • 13 Oak Lane • 4 Davids Lane • 195 Oak Lane • 450 Radio Road • 6 Westchester Drive • 551 Radio Road • 50 Townhouse Lane • 100 Mathistown Road • 150 Mathistown Road • 199 Mathistown Road • 279 Mathistown Road • 810 Us Highway 9 • 5729 Us Highway 9 • 5663 Us Highway 9 • 5631 Us Highway 9 • 5606 Us Highway 9 • 689 Chestnut Neck Road • 5 North New York Road • 111 Waterview Drive • 173 New York Road • 279 New York Road • 502 New York Road • 535 New York Road • 2 Bayview Drive • 470 Shore Road • 216 Shore Road • 103 Shore Road • 2 West Lee Avenue • 1500 North Main Street • 1401 North Main Street • 1159 North Main Street • 1050 North Main Street • 947 North Main Street • 913 North Main Street • 835 North Main Street • 711 North Main Street • 630 North Main Street • 519 North Main Street • 200 North Main Street • 105 North Main Street • 9 East West Jersey Avenue • North Ohio Avenue

559 buss Schema

559 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 00:20 - 22:35

Måndag 00:20 - 22:35
Tisdag 00:20 - 22:35
Onsdag 00:20 - 22:35
Torsdag 00:20 - 22:35
Fredag 00:20 - 22:35
Lördag 00:20 - 02:20
Söndag 00:20 - 22:20
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 85+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 559 buss är Lakewood Bus Terminal och sista stoppet är Arrival Area Inside Ac Bus Terminal. 559 (Riktning: 559 Atlantic City) kör under vardagar.

Ytterligare information: 559 har 113 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 160 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig NJ TRANSIT förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i New York City och hjälper till att hitta närmaste 559 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 559 buss för att ta med på din resa.

559 nära mig

Alternativa vägar

559 FAQ

Vilken tid börjar 559 buss köra?

559 buss börjar köra 00:20 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 559 buss att gå?

559 buss slutar köra 02:20 på Lördag.

Vilken tid ankommer 559 buss?

När kommer Atlantic City - Lakewood Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Atlantic City - Lakewood Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer