207-linja
Leppävaara As.
HSL
HSL 207 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
207-bussilla (Leppävaara As.) on 29 pysäkkiä alkaen asemalta Tikaskolo ja päättyen asemalle Leppävaara.
Valitse alta mikä tahansa 207-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Leppävaara As. (29 pysäkkiä)
Tikaskolo
Tiastentie
Viserrystie
Vallikatu
Rautakiskonkuja
Vallikuja
Vallityöläisenpolku
Porarinkatu
Laturintörmä
Postipuun Koulu
Postipuunkuja
Postipuunmäki
Arkadianportaat
Timpurinkuja
Hakkukuja
Leppävaaran Uimah.
Hakkukuja
Timpurinkuja
Leppävaara Terveysas
Läkkisepänkuja
Leppävaara
Sello
Rummunlyöjänkatu
Huvilinna
Ruusutorpanpolku
Alberganesplanadi
Sokerilinnantie
Sello
Leppävaara
207 UKK
Mihin aikaan 207 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 207 bussi -pysäkillä klo 08:00 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 207 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 207 bussi -pysäkillä klo 14:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 207 bussi saapuu?
Milloin Leppävaara As. Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Leppävaara As. Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 207 (Leppävaara As.) bussi?
Leppävaara As. (Leppävaara As.) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 207 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 207 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 207 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 207 bussi pysäkki.
207-bussi -aikataulu
207-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 08:00 - 14:30
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 08:00 - 14:30 | 65 |
ti | 08:00 - 14:30 | 65 |
ke | 08:00 - 14:30 | 65 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 08:00 - 14:30 | 65 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 207 (asemalta Tikaskolo), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 207 (Leppävaara As.) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
207 -linjan bussi-maksu
HSL 207 (Leppävaara As.) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
207 (HSL)
207-bussin ensimmäinen pysäkki on Tikaskolo ja viimeinen pysäkki on Leppävaara. 207 (Leppävaara As.) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 207 -linjalla on 29 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 36 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 207-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 207-bussi-linjalle.
Linjojen 207 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 207 (Leppävaara As.) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 207 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 207, Helsinki
207 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 739 - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikinmäk-Korso/ Aikataulu
- 70 - Kamppi-Töölö-Pihlajamäki-Pukinmäki-Malmi
- 916K - Kuntakeskus-Siuntion kylpyä-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 200 - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus/ Aikataulu
- 982 - Nikkilä-Neulasniitty-Talma/ Aikataulu
- 611 - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila-Tikkurila/ Aikataulu
- 84 - Herttoniemi(M)-Gunillankallio/ Aikataulu
- 977V - Kytömaa-Ylikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 241 - Espoon keskus-Mikkelä-Hirvisuo/ Aikataulu
- 431B - Elielinaukio-Vantaanlaakso/ Aikataulu
- 94B - Kivikonlaita-Kontula(M)/ Aikataulu
- 30 - Eira-Kamppi-Munkkiniemi-Konala-Malminkartano-Myyrmäki/ Aikataulu
- 548 - Tapiola (M)-Mankkaa-Kauniainen-Viherlaakso-Jupperi/ Aikataulu
- 975N - Keravan asema - Kaleva - Hyrylä/ Aikataulu
- 913B - Kuntakeskus-Kela-Karskog-Västerby/ Aikataulu
- 321 - Elielinaukio-Jupperi-Vanhakartano
- 78N - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 59 - Sompasaari-Kalasatama(M)-Pasila-Pitäjänmäki-Malminkartano/ Aikataulu
- 785 - Rautatientori-Jokivarsi-Nikkilä
- 182 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu