Ana içeriğe geç

Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh, İstanbul, nerede, Vapur, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh - yakınından geçen güzergahları var

İstanbul şehrinde Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh yakınlarındaki Otobüs durakları

Durak adı Mesafe
Anadolu Kulübü 2 dk yürüme
Polis Merkezi 4 dk yürüme
Araba Meydanı 6 dk yürüme

İstanbul şehrinde Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh yakınlarındaki Vapur durakları

Durak adı Mesafe
Büyükada (Dentur) 6 dk yürüme
Büyükada (Prenstur) 8 dk yürüme
Büyükada (Mavi Marmara) 8 dk yürüme
Büyükada 9 dk yürüme

İstanbul içinde Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
BA-2 Çınar Caddesi
BA-1 Çınar Caddesi
BA-4 Çınar-Kumsal-Maden / Ring

Sorular & Cevaplar

 • Covid-19 kısıtlamaları altında, toplu taşıma ile İstanbul - Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh konumuna ulaşmak mümkün mü?

  Covid-19 nedeniyle İstanbul içinde toplu taşıma araçlarında seyahat kısıtlamaları var. İstanbul - Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh seyahatinizle ilgili saatleri ve hatları etkileyebilir.

  Daha fazla detay
 • Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh konumuna en yakın duraklar:

  • Anadolu Kulübü 94 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Polis Merkezi 281 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Araba Meydanı 405 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada (Dentur) 450 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada (Prenstur) 456 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada 482 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada (Mavi Marmara) 556 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  Daha fazla detay
 • Hangi Vapur hatları Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh yakınından geçiyor?

  Bu Vapur hatları Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh yakınından geçiyor: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

  Daha fazla detay
İstanbul Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
Google Play'den indir App Store'dan indir

İstanbul şehrinde Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Anadolu Kulübü; Polis Merkezi; Araba Meydanı; Büyükada (Dentur); Büyükada (Prenstur); Büyükada; Büyükada (Mavi Marmara).

Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh adresine Vapur, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh için yol tarifi alın.

Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 865 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh

İstanbul şehrinde Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Catholic Church (Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokh konumuna en yakın duraklar ile toplu taşıma hatları

Uygulamayla Büyükada Surp Asdvadzadzin Verapokhum Armenian Cat… konumuna ulaşmak daha kolay!