Balmumcu Sokağı, Adalar, nerede, Vapur, Tramvay, Metro, Otobüs veya Füniküler ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Balmumcu Sokağı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Balmumcu Sokağı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Balmumcu Sokağı konumuna en yakın duraklar:
    • Kınalıada (Mavi Marmara) 681 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Kınalıada 681 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye Balmumcu Sokağı için yol tarifine mi ihtiyacınız var?

Moovit ile çok kolay. Canlı yol tarifleri, varış saatleri, güncellenmiş tarifeler ve sokak haritamızla yolunuzu bulmak için sokak adresinizi Moovit’in seyahat planlayıcısına girin.

Balmumcu Sokağı konumuna en yakın sokakları ve durakları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Oraya gitmek için belirli bir ulaşım aracı mı arıyorsunuz?Vapur, Tramvay, Metro, Otobüs veya Füniküler ve diğer seçenekleri, Balmumcu Sokağı konumuna giderken kullanabilirsiniz. Hedefinize yakın bir yerden geçen hatların listesi - Vapur: Vapur - ADALAR HATTI, Vapur - BEŞIKTAŞ - KINALIADA - BURGAZADA, Vapur - EMINÖNÜ - KADIKÖY - ADALAR.

Alternatif durak veya istasyon mu arıyorsunuz? Aşağıdaki listeden Balmumcu Sokağı konumuna en yakın durak ve istasyonlardan birini seçin: Kınalıada (Mavi Marmara); Kınalıada.

Ayrı ayrı otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini ve doğru tren saatini bulmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada toplu taşıma uygulamanızdır. Adalar konumundaki yolcular dahil olmak üzere, dünya genelinde 250 milyon kullanıcı, Moovit'e toplu taşıma ihtiyaçları için güveniyor. Google Play Store ve Apple App Store'un bize neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak seçtiğini kontrol edin.

Balmumcu Sokağı, Adalar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası