Külhan Sokağı, Adalar, nerede, Vapur, Otobüs, Tramvay veya Füniküler ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Külhan Sokağı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Külhan Sokağı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Külhan Sokağı konumuna en yakın duraklar:
    • Kınalıada 411 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Kınalıada (Mavi Marmara) 411 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye'de Külhan Sokağı konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Külhan Sokağı üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Vapur, Otobüs, Tramvay veya Füniküler hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Külhan Sokağı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Kınalıada; Kınalıada (Mavi Marmara).

Ayrıca Külhan Sokağı adresine Vapur, Otobüs, Tramvay veya Füniküler ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: Vapur - ADALAR HATTI, Vapur - EMINÖNÜ - KADIKÖY - ADALAR.

Adalar için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Külhan Sokağı adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Adalar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Külhan Sokağı, Adalar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası