Korkut Sokağı, Adalar, nerede, Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Korkut Sokağı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Korkut Sokağı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Korkut Sokağı konumuna en yakın duraklar:
    • Kınalıada (Mavi Marmara) 562 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Kınalıada (Şehir Hatları) 562 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Vapur hatları Korkut Sokağı yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye'de Korkut Sokağı konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Korkut Sokağı üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Korkut Sokağı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Kınalıada (Mavi Marmara); Kınalıada (Şehir Hatları).

Ayrıca Korkut Sokağı adresine Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR.

Adalar için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Korkut Sokağı adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Adalar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Korkut Sokağı, Adalar

Adalar'da Korkut Sokağı konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası