Balti Spoon, Kuusalu, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kuusalu konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Balti Spoon konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Balti Spoon - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Balti Spoon konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Balti Spoon konumuna en yakın duraklar:

  • Sõitme 522 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Kupu 1065 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Balti Spoon yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Balti Spoon yakınından geçiyor: 152, 155E.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kuusalu şehrinde Balti Spoon konumuna Toplu Taşıma

Kuusalu, Estonya'deki Balti Spoon adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Balti Spoon adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Balti Spoon adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Balti Spoon için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Sõitme; Kupu.

Balti Spoon adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 152, 155E

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Balti Spoon için yol tarifi alın.

Balti Spoon adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kuusalu konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Balti Spoon, Kuusalu
Uygulamayla Balti Spoon konumuna ulaşmak daha kolay!