Doğulu Müzik ve Bale Okulu, Basaksehir, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Basaksehir konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Doğulu Müzik ve Bale Okulu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Doğulu Müzik ve Bale Okulu - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 142B, 144M, 146T, 147, E-58.

Sorular & Cevaplar

Doğulu Müzik ve Bale Okulu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Doğulu Müzik ve Bale Okulu konumuna en yakın duraklar:

  • Bahçeşehir Merkez - Başakşehir 103 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Kızlı Havuz - Başakşehir 253 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Bahçeşehir - Başakşehir 428 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Doğulu Müzik ve Bale Okulu yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Doğulu Müzik ve Bale Okulu yakınından geçiyor: 142B, 144M, 146T, 147, E-58.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Basaksehir şehrinde Doğulu Müzik ve Bale Okulu konumuna Toplu Taşıma

Basaksehir, Türkiye'deki Doğulu Müzik ve Bale Okulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Doğulu Müzik ve Bale Okulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Doğulu Müzik ve Bale Okulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Doğulu Müzik ve Bale Okulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bahçeşehir Merkez - Başakşehir; Kızlı Havuz - Başakşehir; Bahçeşehir - Başakşehir.

Doğulu Müzik ve Bale Okulu adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 142B, 144M, 146T, 147, E-58.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Doğulu Müzik ve Bale Okulu için yol tarifi alın.

Doğulu Müzik ve Bale Okulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Doğulu Müzik ve Bale Okulu, Basaksehir
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Doğulu Müzik ve Bale Okulu konumuna ulaşmak daha kolay!