Max Mara, Tallinn, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tallinn konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Max Mara konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Max Mara - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Max Mara konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Max Mara konumuna en yakın duraklar:

  • Vabaduse Väljak 277 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Max Mara yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Max Mara yakınından geçiyor: 108, 20A, 24, 260, 36.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Max Mara konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Max Mara adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Max Mara adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Max Mara adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Max Mara için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Vabaduse Väljak.

Max Mara adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 108, 20A, 24, 260, 36

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Max Mara için yol tarifi alın.

Max Mara adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Max Mara, Tallinn
Uygulamayla Max Mara konumuna ulaşmak daha kolay!