Põlva Maarja Kirik, Põlva, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Põlva Maarja Kirik, Põlva, Estonia Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Põlva konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Põlva Maarja Kirik konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Põlva Maarja Kirik - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Põlva Maarja Kirik konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Põlva Maarja Kirik konumuna en yakın duraklar:

  • Põlva Kaubanduskeskus 166 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Võru Tn 411 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Põlva Maarja Kirik yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Põlva Maarja Kirik yakınından geçiyor: 20F, 92F.

Põlva Maarja Kirik, Põlva, Estonia Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Põlva şehrinde Põlva Maarja Kirik konumuna Toplu Taşıma

Põlva, Estonya'deki Põlva Maarja Kirik adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Põlva Maarja Kirik adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Põlva Maarja Kirik adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Põlva Maarja Kirik için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Põlva Kaubanduskeskus; Võru Tn.

Põlva Maarja Kirik adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 20F, 92F

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Põlva Maarja Kirik için yol tarifi alın.

Põlva Maarja Kirik adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Põlva konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Põlva Maarja Kirik, Põlva
Põlva Maarja Kirik, Põlva Põlva Maarja kirik on kirik Põlvas. Kirik ehitati algkujul aastatel 1460–1470 ning seda laiendati aastatel 1841–1845. Kirikus asub altarimaal "Kristus asub maale" (1845), mille tegi Friedrich Ludwig von Maydell. Oreli valmistas Willhelm Müllverstedt aastal 1833. Kirikukell valati 1868. aastal Saksamaal Bochumis. Kirikutorni kõrgus on 36,5 meetrit.. Kirik on külastajatele tasuta avatud esmaspäevast reedeni kell 9-13, samuti pühapäeviti enne ja pärast jumalateenistust. Põlva Püha Neitsi Maarja koguduse jumalateenistused peetakse Põlva kirikus pühapäeviti kell 11.
Põlva Maarja Kirik nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Uygulamayla Põlva Maarja Kirik konumuna ulaşmak daha kolay!