Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi, Çekmekoy, nerede, Otobüs, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Çekmekoy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 11A, 11R, 14A, 522N.

Sorular & Cevaplar

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi konumuna en yakın duraklar:

  • Papatya - Çekmeköy 153 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • M.Akifersoy İ.Ö.Okl. - Çekmeköy 311 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Kevser Camii - Çekmeköy 342 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi yakınından geçiyor: 11A, 11R, 14A, 522N.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çekmekoy şehrinde Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi konumuna Toplu Taşıma

Çekmekoy, Türkiye'deki Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Papatya - Çekmeköy; M.Akifersoy İ.Ö.Okl. - Çekmeköy; Kevser Camii - Çekmeköy.

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi adresine Otobüs, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 11A, 11R, 14A, 522N.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi için yol tarifi alın.

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Çekmekoy konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Belediyesi, Çekmekoy
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi/ Çekmeköy Bele… konumuna ulaşmak daha kolay!