230 Hattı
Mersin Büyükşehir Belediyesi 230 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
230 otobüs hattı (Taşti), 53083 - Takbaş Yolu durağından başlayıp 53234 - Tarsus Grup Amirliği Son durağına gidene kadar 37 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 230 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Taşti (37 durak)
53083 - Takbaş Yolu
53082 - Anaokulu
Bloklar
53191 - Değirmen
53190 - Okul
Atatürk Mahallesi Üstyol
52989 - Kaplan Petrol
53131 - Köprü
52128 - Özmen
53134 - Fatih
53135 - Palmiye Market
53137 - 1206 Sk
53139 - Petrol
53141 - Okul
53143 - Yeşil Direk
53144 - Muhtarlık
53146 - Eski Muhtar
53148 - Demir Köprü
53151 - Aznakay Parkı
53192 - Cengiz Topel
53193 - Kültür Parkı
53194 - Tarsus Lisesi
50412 - Kleopatra
50413 - Ziraat Bankası
50414 - Hükümet Konağı
53159 - Makam
53161 - Öğretmen Evi
53023 - Avm Park
53025 - Emniyet Müdürlüğü
53028 - Kürklü
51827 - Tarsus Şehir Hastanesi
53400 - Tarsus Hastanesi
53030 - Eski Buğday Pazarı
53031 - Okyay
53033 - İş Merkezi
53035 - Taşti
53234 - Tarsus Grup Amirliği Son
230 SSS
230 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
230 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:10'da başlar.
230 otobüs saat kaçta bitiyor?
230 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 20:00'da biter
230 otobüs saat kaçta geliyor?
Taşti otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Taşti otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 230 otobüs durağı var mı?
En yakın 230 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
230 Otobüs Saatleri
230 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:10 - 20:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:10 - 20:00 | 50 - 70 |
Sal | 06:10 - 20:00 | 50 - 70 |
Çar | 06:10 - 20:00 | 50 - 70 |
Per | 06:10 - 20:00 | 50 - 70 |
Cum | 06:10 - 20:00 | 50 - 70 |
Cmt | 06:10 - 20:00 | 50 - 70 |
Paz | 06:10 - 20:00 | 50 - 70 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 230 üzerindeki (53083 - Takbaş Yolu durağından) tüm güncellemeleri görün. 230 (Taşti) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
230 hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 230 (Taşti) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
230 (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
230 otobüs hattının ilk durağı 53083 - Takbaş Yolu olup son durağı 53234 - Tarsus Grup Amirliği Son durağıdır. 230 (Taşti), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 230 hattında 37 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 33 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 230 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 230 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
230 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
230 (Taşti) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 230 otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 230 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
230 - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 13M - Kocavilayet-Stadyum-Şehir Hastanesi-Arpaç Sakarlar/ Tarife
- 225 - Üni̇versi̇te - Konak - Kartaltepe - Ssk/ Tarife
- 217 - Tarsus - Gülek/ Tarife
- 219 - Taşti - Çevreli - Sıraköy/ Tarife
- 110 - Nacarlı - Bağlarbaşı - Tarsus/ Tarife
- 139 - Meşot - Kuzucubelen - Akarca/ Tarife
- 32B - Bağlarbaşı - Çiftçiler - Şehir Hastanesi - Meşot/ Tarife
- 75B - Karacailyas - Meşot -Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 303 - Anamur Otogar - Alaköprü - Ormancık/ Tarife
- 75M - Karacailyas - Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 23M - Stadyum-Kocavilayet-Çavuşlu-Şehir Hastanesi/ Tarife
- 260 - Taşti - Çamlıyayla - Sebil/ Tarife
- 218 - Taşti - Barbaros - Yunus Emre/ Tarife
- 502 - Gülnar Otogar - Hastane/ Tarife
- 306 - Anamur Otogar-Çarıklar-Evciler/ Tarife
- 38M - Karacailyas - 2. Çevre Yolu - Kuyuluk/ Tarife
- 21 - Vipol - 2. Çevreyolu - Bağlarbaşı/ Tarife
- 291 - Taşti - Atalar/ Tarife
- 111 - Adanalıoğlu - Üniversite - Stadyum/ Tarife
- 236 - Taşti - Kargılı - Çağbaşı/ Tarife