קו 17
אשדוד←גן יבנה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 17 (אשדוד←גן יבנה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בדרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←גן יבנה (41 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שד. ירושלים/שד.הרצל
שד' ירושלים/התקומה
שד.ירושלים/בני ברית
שדרות ירושלים / הפרחים
שד. ירושלים/אלטלנה
שד.ירושלים/רבנו גרשום
שדרות ירושלים/שדרות משה סנה
אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה
משה סנה
רכבת/מסוף ביג - הורדה
רכבת/מסוף ביג
מסעף גן יבנה
חשמונאים/שלומציון
חשמונאים/מתתיהו
חשמונאים/הודיה
מירון/טיילת מירון
מירון/זלמן שליין
האנפה/זמיר
ירושלים/העמל
הרצל/רקפת
הרצל/רבי עקיבא
אביר יעקב/השופטים
בר יוחאי/אהוד בן גרא
אהוד בן גרא/הנביאים
הגיבורים/דבורה הנביאה
הרצל/השיטה
מועצה מקומית/הרצל
העצמאות/הדרים
העצמאות/נילי
יוסף יבנאי/תורה ועבודה
בי''ס בן גוריון/יצחק רבין
החרוב/הרימון
גלבוע/ארבל
ברקת/דרך קנדה
דרך קנדה/היורה
חרצית/סביון
המגינים/צה''ל
נתן אלתרמן/ש''י עגנון
דרך מנחם בגין/ש''י עגנון
דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-11:45 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו אשדוד←גן יבנה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←גן יבנה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (אשדוד←גן יבנה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←גן יבנה (אשדוד←גן יבנה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו האוטובוס 17, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 17:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 17:15 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 17:15 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 17:15 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 17:15 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 17:15 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:10 - 11:45 | 60 - 95 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (אשדוד←גן יבנה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (אשדוד←גן יבנה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
17 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 17 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק.
קו 17 (אשדוד←גן יבנה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (אשדוד←גן יבנה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
17 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 16א - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-21/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 330 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1#/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 37א - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין-ראש העין-11/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 87 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 478 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 599 - ספורטק/הרב עובדיה יוסף-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 302 - דרך הציונות/יונה-ראש העין<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 63 - ת. רכבת סגולה-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 87א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-11/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים