05 línia
Hubu-Vista Alegre
SMYT
SMYT 05 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 05 bus (Hubu-Vista Alegre) té 28 parades, surt de Bº Del Pilar i acaba a Condesa Mencía 150.
Tria qualsevol entre les 05 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hubu-Vista Alegre (28 parades)
Bº Del Pilar
Villadiego 19
Villadiego Facultad
Juan De Austria 18
Las Claustrillas 3
Bernardino Obregón Parralillos
Bº De Las Huelgas Monasterio
Av. Las Huelgas C. Educación Especial
Centro Cívico
Caleruega 5
Antigua Renfe
Pº Del Empecinado
Merced Pza. Vega
Soport. De Antón
Av. Del Cid 4
Pza. España Mercado
Reyes Católicos 16
Reyes Católicos 40
Juan De Padilla Comisaría
Juan De Padilla Frente Ambulatorio
Juan De Padilla Frente C. Cívico
Av. Castilla Y León 38
Castilla Y León 48
Islas Canarias - C/Francia
Hubu
Condesa Mencía 108
Condesa Mencía Frente Supermercado
Condesa Mencía 150
Preguntes i respostes freqüents de 05
A quina hora comença a funcionar 05 bus?
05 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 05 bus?
05 bus deixa d'operar a les 21:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 05 bus?
Quan arriba la Hubu-Vista Alegre Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Hubu-Vista Alegre Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 05 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 05 bus parada més propera.
05 bus horari
05 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:00 - 22:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 22:00 | 20 - 60 |
dt. | 07:00 - 22:00 | 20 - 60 |
dc. | 07:00 - 22:00 | 20 - 60 |
dj. | 07:00 - 22:00 | 20 - 60 |
dv. | 07:00 - 22:00 | 20 - 60 |
ds. | 07:00 - 21:00 | 40 - 120 |
dg. | 07:15 - 21:00 | 40 - 120 |
SMYT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 05 (des de Bº Del Pilar), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 05 (Hubu-Vista Alegre) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació SMYT.
05 línia bus tarifa
SMYT 05 (Hubu-Vista Alegre) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre SMYT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de SMYT.
05 (SMYT)
La primera parada de la ruta 05 bus és Bº Del Pilar i la darrera parada és Condesa Mencía 150. 05 (Hubu-Vista Alegre) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 05 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 40 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona SMYT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Burgos i t'ajuda a trobar el 05 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 05 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 05 en temps real Bus
Monitora la línia 05 (Hubu-Vista Alegre) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 05 bus o una aplicació de seguiment SMYT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a SMYT o com a planificador de viatges per a Bus per planificar la teva ruta per Burgos. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a SMYT i qualsevol bus, inclosa la línia 05, a Burgos
05 - Indicacions alternatives
Línies de SMYT a Burgos
- 15 - Centro Histórico/ Horaris
- 03 - Bda.S.J.Bautista-Vista Alegre/ Horaris
- 06 - Pza. España - G9 I.G. Rámila/ Horaris
- 04 - Hospitales - Castañares/ Horaris
- 14 - Pza. España - Villatoro/ Horaris
- 18 - Pza. Mío Cid - Fuentecillas/ Horaris
- 02 - Ctra. Arcos - HUBU - FF.CC./ Horaris
- C1 - HUBU Universidad por bulevar/ Horaris
- 22 - HUBU - Bulevar - Universidad/ Horaris
- 08 - Gran Teatro - Villafría/ Horaris
- 23 - Pza. España - FF.CC./ Horaris
- 10 - Gran Teatro - Av. DD Humanos/ Horaris
- 09 - Pza. Esp - Cortes (P. Europa)/ Horaris
- 73 - Gamonal - Pol. Villalonquéjar/ Horaris
- 16 - Ctra. Arcos – FF.CC. - HUBU/ Horaris
- 87 - Buho Ctra. Arcos - Villímar/ Horaris
- C2 - HUBU Universidad por cementerio/ Horaris
- 07 - Bº Pilar - HUBU - Vista Alegre/ Horaris
- 12 - Universidad – Estación de tren/ Horaris