11B línia
Picouto
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 11B bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 11B bus (Picouto) té 33 parades, surt de Vi- Instituto i acaba a Picouto.
Tria qualsevol entre les 11B bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Picouto (33 parades)
Vi- Instituto
Rua do Vinteun Nº 21
Avda. Santiago Cruzamento Oira
Avda. Santiago Nº 83
Avda. Santiago Nº 53
Praza da Marina
12 de Octubre
Vicente Risco
Ponte Nova
Curros Enriquez
Parque San Lazaro
Progreso
Alameda
Xardin Posio
Rua Coruña
Peña Trevinca-Est. de San Francisco
Peña Trevinca Nº 13
San Francisco-Cemiterio
Rua da Granxa Nº 68
Rua da Granxa-Inmaculada
Berrocas
Os Faroles-1
Os Faroles-2
Estrada da Granxa-Cruza. Repetidor
Estrada Granxa-Cuartel Garda Civil
Regina
Granxa
Marmoles
Rua Santa Mariña Nº 1
Rua Santa Mariña-Cruzamento O Chao
Rua Santa Mariña-Centro Rural
Santa Mariña
Picouto
Preguntes i respostes freqüents de 11B
A quina hora comença a funcionar 11B bus?
11B bus comença a funcionar a les 13:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 11B bus?
11B bus deixa d'operar a les 13:05 els dissabte.
A quina hora arriba 11B bus?
Quan arriba la Picouto bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Picouto bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 11B bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 11B bus parada més propera.
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 11B (des de Vi- Instituto), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 11B (Picouto) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
11B línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 11B (Picouto) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
11B (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 11B bus és Vi- Instituto i la darrera parada és Picouto. 11B (Picouto) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 11B té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 38 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 11B bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 11B de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 11B en temps real bus
Monitora la línia 11B (Picouto) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 11B bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 11B, a Vigo
11B - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 14 - Viso - Cumial/ Horaris
- 1 - Seixalbo - Eirasvedras / Quintela / Santa Cruz/ Horaris
- 26 - Chavasqueira - Residencia/ Horaris
- 6A - Estación de Autobuses Antiga - Residencia/ Horaris
- 25B - Moucho Bus: Estación de Autobuses (antiga) - Residencia/ Horaris
- 4 - Covadonga - Residencia - Berrocas/ Horaris
- C17 - Fechos - Fonsillón - Rabo de Galo - Mende/ Horaris
- 2 - Seixalbo - Cudeiro/ Horaris
- 9 - Mende - Curuxeiras/ Horaris
- 13A - Palmés - Residencia/ Horaris
- 23 - Xardín do Posío - Oira/ Horaris
- 15 - Santa Cruz - Parque de San Lázaro/ Horaris
- 33 - Quintela - Cumial/ Horaris
- 21 - 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 16 - Vinteún - Pazo dos deportes - Expourense/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 20 - Vinteún - Parque de San Lázaro - Campus Universitario/ Horaris
- 25A - Moucho Bus: Vinteún - Cuña/ Horaris
- 27 - Polvorín - Velle (Cemiterio)/ Horaris