11B línia
Vi- Instituto
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 11B bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 11B bus (Vi- Instituto) té 35 parades, surt de Picouto i acaba a Vi- Instituto.
Tria qualsevol entre les 11B bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Vi- Instituto (35 parades)
Picouto
Santa Mariña
Rua Santa Mariña-Centro Rural
Rua Santa Mariña-Cruzamento O Chao
Estrada Ourense Nº 97
Marmoles
Granxa
Regina
Cuartel Garda Civil-Aparcadoiro
Cuartel Garda Civil
Estrada Granxa-Cuartel Garda Civil
Estrada Granxa-Cruzamento Repetidor
Estrada Granxa Nº 43
Os Faroles
Berrocas
Rua da Granxa-Inmaculada
Rua da Granxa Nº 63
Rua da Granxa Nº 11
San Francisco-Cemiterio
Peña Trevinca Nº 6
Peña Trevinca-Est. de San Francisco
Rua Coruña
Xardin Posio
Alameda
Juan XXIII
Parque San Lazaro
Curros Enriquez
Vicente Risco
Parque da Ponte
Praza da Marina
Avda. de Santiago Nº 40
Avda. de Santiago Nº 90
Avda. Santiago Cruzamento Oira
Rua do Vinteun S/N
Vi- Instituto
Preguntes i respostes freqüents de 11B
A quina hora comença a funcionar 11B bus?
11B bus comença a funcionar a les 07:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 11B bus?
11B bus deixa d'operar a les 13:50 els dissabte.
A quina hora arriba 11B bus?
Quan arriba la Vi- Instituto bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Vi- Instituto bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 11B bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 11B bus parada més propera.
11B bus horari
11B bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:30 - 21:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:30 - 21:20 | 75 - 80 |
dt. | 07:30 - 21:20 | 75 - 80 |
dc. | 07:30 - 21:20 | 75 - 80 |
dj. | 07:30 - 21:20 | 75 - 80 |
dv. | 07:30 - 21:20 | 75 - 80 |
ds. | 07:30 - 13:50 | 72 - 80 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 11B (des de Picouto), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 11B (Vi- Instituto) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
11B línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 11B (Vi- Instituto) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
11B (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 11B bus és Picouto i la darrera parada és Vi- Instituto. 11B (Vi- Instituto) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 11B té 35 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 31 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 11B bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 11B de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 11B en temps real bus
Monitora la línia 11B (Vi- Instituto) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 11B bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 11B, a Vigo
11B - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 14 - Viso - Cumial/ Horaris
- 16 - Vinteún - Pazo dos deportes - Expourense/ Horaris
- 9 - Mende - Curuxeiras/ Horaris
- 5 - Reza - Ceboliño/ Horaris
- 1 - Seixalbo - Eirasvedras / Quintela / Santa Cruz/ Horaris
- 10 - Cabeza de Vaca - Velle/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 4 - Covadonga - Residencia - Berrocas/ Horaris
- 33 - Quintela - Cumial/ Horaris
- 21 - 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia/ Horaris
- 13A - Palmés - Residencia/ Horaris
- 19 - Tren das Termas (Praza Maior - Termas de Outariz)/ Horaris
- 12 - Estación de Autobuses Antiga - Pazo dos Deportes - Expourense/ Horaris
- 25A - Moucho Bus: Vinteún - Cuña/ Horaris
- 11A - Santa Mariña - Oira/ Horaris
- 6A - Estación de Autobuses Antiga - Residencia/ Horaris
- 26 - Chavasqueira - Residencia/ Horaris
- 212 - Servizo Especial Cemiterios/ Horaris