341 línia
El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T)
Titsa
Titsa 341 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 341 bus (El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T)) té 7 parades, surt de El Teide - El Portillo (T) i acaba a Parador Del Teide (T).
Tria qualsevol entre les 341 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T) (7 parades)
El Teide - El Portillo (T)
Centro De Visitantes
El Portillo Alto
Minas De San José
Montaña Blanca
Teleférico Del Teide
Parador Del Teide (T)
Preguntes i respostes freqüents de 341
A quina hora comença a funcionar 341 bus?
341 bus comença a funcionar a les 12:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 341 bus?
341 bus deixa d'operar a les 14:40 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 341 bus?
Quan arriba la El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 341 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 341 bus parada més propera.
341 bus horari
341 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 12:00 - 14:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 12:00 - 14:40 | 56 - 104 |
dt. | 12:00 - 14:40 | 56 - 104 |
dc. | 12:00 - 14:40 | 56 - 104 |
dj. | 12:00 - 14:40 | 56 - 104 |
dv. | 12:00 - 14:40 | 56 - 104 |
ds. | 12:00 - 14:40 | 56 - 104 |
dg. | 12:00 - 14:40 | 56 - 104 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 341 (des de El Teide - El Portillo (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 341 (El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
341 línia bus tarifa
Titsa 341 (El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
341 (Titsa)
La primera parada de la ruta 341 bus és El Teide - El Portillo (T) i la darrera parada és Parador Del Teide (T). 341 (El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 341 té 7 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 341 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 341 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 341 en temps real bus
Monitora la línia 341 (El Teide - El Portillo (T)→Parador Del Teide (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 341 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 341, a Tenerife
341 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 108 - SANTA CRUZ - OROTAVA - REALEJOS/ Horaris
- 944 - EL TABLERO - LA GALLEGA - AVDA.HESPERIDES - TINCER - TACO/ Horaris
- 482 - LOS CRISTIANOS->VILAFLOR- POR ARONA/ Horaris
- 120 - SANTA CRUZ -> GÜIMAR-POR CANDELARIA Y EL PUERTITO DE GÜIMAR/ Horaris
- 104 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ (POR TACORONTE)/ Horaris
- 971 - INTERCAMBIADOR - BARRIO SALUD - OFRA (NOCTURNA)/ Horaris
- 494 - GUÍA DE ISORA (C/ DEl CAMPO)-> LOS GIGANTES (POR PIEDRA HINCADA)/ Horaris
- 105 - SANTA CRUZ -> PUNTA DEL HIDALGO-POR LA LAGUNA/ Horaris
- 217 - INTERCAMBIADOR-> LOS ANDENES-EL CARDONAL- H.U.C/ Horaris
- 912 - INTERCAMBIADOR -> IFARA-> LOS CAMPITOS/ Horaris
- 972 - INTERCAMBIADOR - B. SALUD (CUESTA PIEDRA) (NOCTURNO)/ Horaris
- 410 - IES GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> LOS ABRIGOS/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 484 - GRANADILLA ->LAS CHAFIRAS/ Horaris
- 228 - SANTA CRUZ -> LOS CAMPITOS-POR LA CUESTA/ Horaris
- 946 - SANTA CRUZ - SAN ANDRES - TAGANANA - ALMÁCIGA/ Horaris
- 30 - PUERTO DE LA CRUZ - AEROPUERTO NORTE/ Horaris
- 76 - LA LAGUNA -> CARBONERAS -> AFUR/ Horaris
- 493 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES-POR ALCALÁ/ Horaris
- 910 - INTERCAMBIADOR -> SAN ANDRÉS->PLAYA DE LAS TERESITAS/ Horaris