380 línia
La Corujera (T)→La Montañeta (T)
Titsa
Titsa 380 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 380 bus (La Corujera (T)→La Montañeta (T)) té 35 parades, surt de La Corujera (T) i acaba a La Montañeta (T).
La previsió d'horari de 380 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 21:00. Dies operatius de la setmana: Cap de setmana.
Tria qualsevol entre les 380 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: La Corujera (T)→La Montañeta (T) (35 parades)
La Corujera (T)
La Fortuna
Chimaque
Colegio La Corujera
Tamaide
Centro De Mayores
Los Morales
Colegio Mencey Bencomo
El Tinglado (T)
Los Corales
El Pinito
Parque De Las Cuevas
Risco Caído
Barranco Quiquirá
Fray Andrés De Abreu (T)
Domínguez Alfonso
Estación La Orotava (T)
Nelson Mandela
El Drago
Francisco Miranda
Tajinaste
Santo Domingo
Pilar Monteverde
Leonor Monteverde
Bethencourt Y Castro
La Playita
Los Geranios
San Jorge
Tafuriaste
Toscas De Magnolia
Las Candias
Los Doniz
Lázaro Medina
La Luz
La Montañeta (T)
Preguntes i respostes freqüents de 380
A quina hora comença a funcionar 380 bus?
380 bus comença a funcionar a les 21:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 380 bus?
380 bus deixa d'operar a les 21:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 380 bus?
Quan arriba la La Corujera (T)→La Montañeta (T) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de La Corujera (T)→La Montañeta (T) Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 380 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 380 bus parada més propera.
380 bus horari
380 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 21:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 21:00 | Sortida Única |
dg. | 21:00 | Sortida Única |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 380 (des de La Corujera (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 380 (La Corujera (T)→La Montañeta (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
380 línia bus tarifa
Titsa 380 (La Corujera (T)→La Montañeta (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
380 (Titsa)
La primera parada de la ruta 380 bus és La Corujera (T) i la darrera parada és La Montañeta (T). 380 (La Corujera (T)→La Montañeta (T)) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: 380 té 35 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 26 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 380 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 380 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 380 en temps real Bus
Monitora la línia 380 (La Corujera (T)→La Montañeta (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 380 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 380, a Tenerife
380 - Indicacions alternatives
- 380 - El Mercado Centro De Salud→La Corujera (T) / Horaris
- 380 - Ermita Concepción (T)→Estación La Orotava (T) / Horaris
- 380 - Ermita Concepción (T)→La Corujera (T) / Horaris
- 380 - Estación La Orotava (T)→El Mercado Centro De Salud / Horaris
- 380 - Estación La Orotava (T)→Ermita Concepción (T) / Horaris
- 380 - Estación La Orotava (T)→La Corujera (T) / Horaris
- 380 - La Corujera (T)→El Mercado Centro De Salud / Horaris
- 380 - La Corujera (T)→El Álamo / Horaris
- 380 - La Corujera (T)→Ermita Concepción (T) / Horaris
- 380 - La Corujera (T)→Estación La Orotava (T) / Horaris
- 380 - La Montañeta (T)→Estación La Orotava (T) / Horaris
Línies de Titsa a Tenerife
- 937 - SANTA CRUZ(Intercambiador) ->TACO-> TINCER-> CRUCE EL SOBRADILLO/ Horaris
- 345 - PTO. DE LA CRUZ -> OROTAVA-AGUAMANSA/ Horaris
- 12 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL - POR ZONA CENTRO DE TACORONTE/ Horaris
- 104 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ (POR TACORONTE)/ Horaris
- 355 - BUENAVISTA -> MASCA -> VALLE SANTIAGO/ Horaris
- 51 - < > 57 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 421 - VALLE SAN LORENZO -> CAMELLA -> CABO BLANCO -> IES LAS GALLETAS
- 39 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR TF1 Y EL TABLADO/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 411 - GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> MONTAÑA PELADA/ Horaris
- 76 - LA LAGUNA -> CARBONERAS -> AFUR/ Horaris
- 470 - LOS CRISTIANOS - EL MÉDANO/ Horaris
- 23 - TACORONTE -> EL PRIS - POR EL CALVARIO Y GUAYONJE/ Horaris
- 460 - ICOD DE LOS VINOS -> COSTA ADEJE - POR GUÍA DE ISORA
- 341 - PARADOR DEL TEIDE->TELEFERICO->EL PORTILLO/ Horaris
- 110 - SANTA CRUZ -> COSTA ADEJE (express)/ Horaris
- 933 - TACO - BCO. GRANDE - CRUCE STA. MARIA - EL TABLERO/ Horaris
- 941 - INTERCAMBIADOR - URB. AÑAZA - ACORAN - BOCA CANGREJO/ Horaris
- 945 - SANTA CRUZ - SAN ANDRES - IGUESTE DE SAN ANDRÉS/ Horaris
- 912 - INTERCAMBIADOR -> IFARA-> LOS CAMPITOS/ Horaris