561A línia
Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas (por Universidad)
Interurbanos
Interurbanos 561A bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 561A bus (Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche) té 44 parades, surt de Av. Noroeste - P.º Pinar i acaba a Intercambiador De Aluche.
Tria qualsevol entre les 561A bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche (44 parades)
Av. Noroeste - P.º Pinar
Av. Doctor Toledo - Colegio
Av. Constitución - Ayuntamiento
Comunidad Castilla La Mancha - Burgocentro
Comunidad Castilla La Mancha - Av. España
Av. España - Principado De Asturias
Av. España - Comunidad De Canarias
Av. España - Urb. Las Cabañas II
Av. Reyes Católicos - Sta. Beatriz De Silva
Av. Reyes Catolicos - Av. Guadarrama
Reyes Católicos - Ramón Y Cajal
Av. Reyes Católicos - Pza. Cruz
Doctor Calero - Jardinillos
Av. España - Cervantes
Av. España - Parque Colón
Francisco Umbral - Ctra. Boadilla
Ctra. Pozuelo - Instituto
Ctra. Pozuelo - Urb. El Paular
Ctra. Pozuelo - Ins. Nacional De Sanidad
Ctra. Pozuelo - Ciudad Deportiva
Ctra. Pozuelo - Urb. Pinar Plantío
Ctra. Pozuelo - Residencia
Ctra. Pozuelo - Centro De Prevención
Ctra. Pozuelo - Urb. Monteclaro
Ctra. Majadahonda - Av. Monteclaro
Ctra. Majadahonda - Universidad
José Navarro Reverter - Felipe Alfaro
Ctra. M-515 - Javier Fdez. Golfín
Antonio Becerril - Javier Fdez. Golfín
Antonio Becerril - Ayuntamiento
Ctra. Carabanchel - Cirilo Palomo
Av. Húmera - Est. Campus De Somosaguas
Húmera - Pueblo
Ctra. M-508 - Av. Roque Nublo
Av. Radio Y Televisión - Ctra. M-502
Av. Radio Y Televisión - Prado Del Rey
Ctra. M-502 - Colonia Los Ángeles
Ctra. M-502 - Est. Prado De La Vega
Ctra. M-502 - Urb. Los Ángeles
Ctra. M-502 - Gta. Arroyo Meaques
Ctra. Cchel. A Aravaca - Colonia Jardín
Avenida De Los Poblados - Empalme
Avenida De Los Poblados - Aluche
Intercambiador De Aluche
Preguntes i respostes freqüents de 561A
A quina hora comença a funcionar 561A bus?
561A bus comença a funcionar a les 06:45 els dilluns, dimarts, dimecres, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 561A bus?
561A bus deixa d'operar a les 18:25 els dilluns, dimarts, dimecres, divendres.
A quina hora arriba 561A bus?
Quan arriba la Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas (por Universidad) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas (por Universidad) Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 561A (Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche) bus?
La tarifa de Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas (por Universidad) (Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche) bus és de €1.30 - €2.60.
Hi ha un 561A bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 561A bus parada més propera.
561A bus horari
561A bus ruta funciona els dilluns, dimarts, dimecres, divendres. Horaris regulars: 06:45 - 18:25
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:45 - 18:25 | 15 |
dt. | 06:45 - 18:25 | 15 |
dc. | 06:45 - 18:25 | 15 |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | 06:45 - 18:25 | 15 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 561A (des de Av. Noroeste - P.º Pinar), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 561A (Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
561A línia bus tarifa
Interurbanos 561A (Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.60. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
561A (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 561A bus és Av. Noroeste - P.º Pinar i la darrera parada és Intercambiador De Aluche. 561A (Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche) està operatiu durant dilluns, dimarts, dimecres, divendres.
Informació addicional: 561A té 44 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 58 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 561A bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 561A de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 561A en temps real Bus
Monitora la línia 561A (Av. Noroeste - P.º Pinar→Intercambiador De Aluche) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 561A bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 561A, a Madrid
561A - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 466 - Parla - Valdemoro/ Horaris
- 634 - Colmenarejo - Galapagar - Est. La Navata/ Horaris
- 658A - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (C. C. LaFinca)/ Horaris
- 627 - Madrid (Moncloa) - Villanueva de la Cañada - Brunete/ Horaris
- 510 - Alcorcón - Villaviciosa - El Bosque/ Horaris
- 195A - Circular Buitrago - Gargantilla (por Lozoyuela)/ Horaris
- 425 - Valdemoro (Hospital) - Ciempozuelos/ Horaris
- 487 - Madrid (Aluche) - Leganés (San Nicasio)/ Horaris
- 815 - Madrid (Estación Chamartín) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 191 - Madrid (Plaza de Castilla) - Buitrago/ Horaris
- 250 - Alcalá de Henares - Meco/ Horaris
- 535 - Alcorcón (Alcorcón Central) - Urb. Calypo Fado/ Horaris
- 195 - Madrid (Plaza de Castilla) - Braojos/ Horaris
- 194A - Buitrago - Lozoyuela - Rascafría/ Horaris
- 683 - Madrid (Moncloa) - Collado Mediano/ Horaris
- SE12 - Juan de la Cierva - El Casar/ Horaris
- 692SE - Los Molinos - Cercedilla - Valdesquí/ Horaris
- 522 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles (por Pistas DGT)/ Horaris
- 827 - Madrid (Canillejas) - Alcobendas - Universidad Autónoma - Tres Cantos/ Horaris
- 414 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - C.P. Madrid III/ Horaris