643 línia
Madrid (Moncloa) - Villanueva del Pardillo
Interurbanos
Interurbanos 643 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 643 bus (Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica) té 9 parades, surt de C.º Real - Sierra De Pedroso i acaba a Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica.
Tria qualsevol entre les 643 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica (9 parades)
C.º Real - Sierra De Pedroso
C.º Real - Sierra De Moncalvillo
C.º Real - Valle Del Cerrato
Ramón Y Cajal - Paloma
Av. Guadarrama - Concepción
Av. Madrid - García Morato
Ctra. M-509 - San José Calasanz
Ctra. M-509 - Av. Los Pinos
Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica
Preguntes i respostes freqüents de 643
A quina hora comença a funcionar 643 bus?
643 bus comença a funcionar a les 08:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 643 bus?
643 bus deixa d'operar a les 09:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 643 bus?
Quan arriba la Madrid (Moncloa) - Villanueva del Pardillo bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Moncloa) - Villanueva del Pardillo bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 643 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 643 bus parada més propera.
643 bus horari
643 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:10 - 09:05
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:10 - 09:05 | 55 |
dt. | 08:10 - 09:05 | 55 |
dc. | 08:10 - 09:05 | 55 |
dj. | 08:10 - 09:05 | 55 |
dv. | 08:10 - 09:05 | 55 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 643 (des de C.º Real - Sierra De Pedroso), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 643 (Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
643 línia bus tarifa
Interurbanos 643 (Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
643 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 643 bus és C.º Real - Sierra De Pedroso i la darrera parada és Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica. 643 (Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 643 té 9 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 9 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 643 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 643 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 643 en temps real bus
Monitora la línia 643 (Av. Estudiantes - Clínica Geriátrica) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 643 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 643, a Madrid
643 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 251 - Torrejón - Valdeavero - Alcalá/ Horaris
- 519 - Móstoles - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 547 - Madrid (Príncipe Pío) - V. del Prado - Almorox - Aldea en Cabo/ Horaris
- 640 - San Lorenzo de El Escorial - Robledo Chavela - Valdemaqueda/ Horaris
- 531A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - Villamantilla/ Horaris
- N902 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Prado Somosaguas - Ciudad de la Imagen)/ Horaris
- 289 - Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada (Hospital)/ Horaris
- 432 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Leganés/ Horaris
- FS1 - Las Rozas (Centros Comerciales) - Valdemorillo/ Horaris
- 564 - Madrid (Aluche) - Pozuelo (por Somosaguas Sur)/ Horaris
- 662 - Madrid (Moncloa) - Urb. Molino de la Hoz/ Horaris
- 463 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Torrejón de Velasco/ Horaris
- 471 - Humanes - Fuenlabrada - Parla - Pinto/ Horaris
- 212 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos (Miramadrid)/ Horaris
- 462 - Parla - Getafe/ Horaris
- 285 - Coslada (San Fernando FF.CC.) - Velilla - Arganda del Rey/ Horaris
- 255 - Valdeavero - Camarma de Esteruelas - Alcalá de Henares/ Horaris
- 499 - Móstoles - Arroyomolinos/ Horaris
- 413 - Pinto (FF.CC.) - San Martín de la Vega/ Horaris
- N301 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas (Covibar) - Rivas Futura/ Horaris