9 línia
Mende - Curuxeiras
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 9 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 9 bus (Curuxeiras-Cruzamento Pazos) té 34 parades, surt de Colexio Mende i acaba a Curuxeiras-Cruzamento Pazos.
Tria qualsevol entre les 9 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Curuxeiras-Cruzamento Pazos (34 parades)
Colexio Mende
Regata
Regata-Cruzamento Santome
A Lonia
A Lonia-Rua da Costa
Rua Mende
Estrada Velle
Avda. Pablo Iglesias
Conservatorio
Rua Luis Trabazos-Lagoas
Rua Lagoas Nº 1
Curros Enriquez
Parque San Lazaro
Progreso
Alameda
Xardin Posio
Rua Coruña
Ramon Puga
Residencia
Ramon Puga Nº 86
Estrada Rairo-Urbanizacion
Estrada de Rairo Nº 6
Estrada Rairo-Rampla Antolin
Estrada Rairo-Leira Marquesa
Santa Lucia
Rairo
Estrada Rairo
Cruzamento Cotoriño
Zain
Estrada Curuxeiras
Curuxeiras-Pobo
Cruzamento Belmonte
Rua da Pineireira
Curuxeiras-Cruzamento Pazos
Preguntes i respostes freqüents de 9
A quina hora comença a funcionar 9 bus?
9 bus comença a funcionar a les 08:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 9 bus?
9 bus deixa d'operar a les 20:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 9 bus?
Quan arriba la Mende - Curuxeiras bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Mende - Curuxeiras bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 9 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 9 bus parada més propera.
9 bus horari
9 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:10 - 20:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:10 - 20:10 | 80 - 160 |
dt. | 08:10 - 20:10 | 80 - 160 |
dc. | 08:10 - 20:10 | 80 - 160 |
dj. | 08:10 - 20:10 | 80 - 160 |
dv. | 08:10 - 20:10 | 80 - 160 |
ds. | 08:10 - 20:10 | 80 - 160 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 9 (des de Colexio Mende), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 9 (Curuxeiras-Cruzamento Pazos) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
9 línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 9 (Curuxeiras-Cruzamento Pazos) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
9 (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 9 bus és Colexio Mende i la darrera parada és Curuxeiras-Cruzamento Pazos. 9 (Curuxeiras-Cruzamento Pazos) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 9 té 34 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 35 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 9 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 9 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 9 en temps real bus
Monitora la línia 9 (Curuxeiras-Cruzamento Pazos) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 9 bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 9, a Vigo
9 - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- C17 - Fechos - Fonsillón - Rabo de Galo - Mende/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 14 - Viso - Cumial/ Horaris
- 16 - Vinteún - Pazo dos deportes - Expourense/ Horaris
- 5 - Reza - Ceboliño/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 27 - Polvorín - Velle (Cemiterio)/ Horaris
- 2 - Seixalbo - Cudeiro/ Horaris
- 33 - Quintela - Cumial/ Horaris
- 21 - 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia/ Horaris
- 23 - Xardín do Posío - Oira/ Horaris
- 13A - Palmés - Residencia/ Horaris
- 18 - Milagrosa - Residencia/ Horaris
- 19 - Tren das Termas (Praza Maior - Termas de Outariz)/ Horaris
- 15 - Santa Cruz - Parque de San Lázaro/ Horaris
- 11A - Santa Mariña - Oira/ Horaris
- 6A - Estación de Autobuses Antiga - Residencia/ Horaris
- 26 - Chavasqueira - Residencia/ Horaris
- 212 - Servizo Especial Cemiterios/ Horaris