917 línia
Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas
Titsa
Titsa 917 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 917 bus (Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas) té 12 parades, surt de Intercambiador Sta.Cruz i acaba a Las Cuevas.
Tria qualsevol entre les 917 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas (12 parades)
Intercambiador Sta.Cruz
Hacienda
Estación Marítima
Edificio Multiples 1
Avenida De Anaga
Nautica Ull Capitania Maritima
Valleseco
Campo De Futbol
La Cardonera
La Quebrada
Los Naranjos Agrios
Las Cuevas
Preguntes i respostes freqüents de 917
A quina hora comença a funcionar 917 bus?
917 bus comença a funcionar a les 06:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 917 bus?
917 bus deixa d'operar a les 20:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 917 bus?
Quan arriba la Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 917 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 917 bus parada més propera.
917 bus horari
917 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:35 - 20:05
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:35 - 20:05 | 55 - 121 |
dt. | 06:35 - 20:05 | 55 - 121 |
dc. | 06:35 - 20:05 | 55 - 121 |
dj. | 06:35 - 20:05 | 55 - 121 |
dv. | 06:35 - 20:05 | 55 - 121 |
ds. | 08:15 - 20:40 | 95 - 150 |
dg. | 08:15 - 20:40 | 95 - 150 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 917 (des de Intercambiador Sta.Cruz), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 917 (Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
917 línia bus tarifa
Titsa 917 (Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
917 (Titsa)
La primera parada de la ruta 917 bus és Intercambiador Sta.Cruz i la darrera parada és Las Cuevas. 917 (Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 917 té 12 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 16 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 917 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 917 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 917 en temps real bus
Monitora la línia 917 (Intercambiador Sta.Cruz→Las Cuevas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 917 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 917, a Tenerife
917 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 347 - LA OROTAVA -> REALEJO ALTO - POR BENIJOS Y PALO BLANCO/ Horaris
- 39 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR TF1 Y EL TABLADO/ Horaris
- 939 - TACO - EL SOBRADILLO - LLANO DEL MORO/ Horaris
- 390 - PUERTO DE LA CRUZ -> REALEJO ALTO - POR LA MONTAÑA/ Horaris
- 424 - LOS CRISTIANOS -> EL DUQUE/ Horaris
- 473 - LOS CRISTIANOS-> LOS GIGANTES- POR ADEJE/ Horaris
- 480 - ARONA -> LOS CRISTIANOS-POR LA CAMELLA/ Horaris
- 343 - PTO. CRUZ <->LOS CRISTIANOS(Por Aeropuertos Norte y Sur)(express)/ Horaris
- 494 - GUÍA DE ISORA (C/ DEl CAMPO)-> LOS GIGANTES (POR PIEDRA HINCADA)/ Horaris
- 941 - INTERCAMBIADOR - URB. AÑAZA - ACORAN - BOCA CANGREJO/ Horaris
- 914 - INTERCAMBIADOR -> PLAZA WEYLER-> C/EL PILAR->PLAZA DE ESPAÑA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 919 - INTERCAMBIADOR - B. LA SALUD - CUESTA PIEDRA(POR VIA BCO.DE SANTOS)/ Horaris
- 23 - TACORONTE -> EL PRIS - POR EL CALVARIO Y GUAYONJE/ Horaris
- 419 - IES GRANADILLA -> LA ESCALONA/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 484 - GRANADILLA ->LAS CHAFIRAS/ Horaris
- 352 - CIRCUNVALACIÓN OROTAVA -> REALEJOS/ Horaris
- 416 - GRANADILLA -> LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 142 - SANTA CRUZ -> URB. AÑAZA-> URB. ACORÁN-> BARRANCO HONDO/ Horaris
- 275 - INTERCAMBIADOR - LAS CARBONERAS - TABORNO/ Horaris