C17 línia
Fechos - Fonsillón - Rabo de Galo - Mende
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense C17 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La C17 bus (Colexio Mende) té 27 parades, surt de Fonsillon-Aira i acaba a Colexio Mende.
Tria qualsevol entre les C17 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Colexio Mende (27 parades)
Fonsillon-Aira
Rua Fonsillon Nº18
Rua Fonsillon
Fonsillon-Aira
Stop-Rotonda
Desvio Valenza
Finca Fierro-A.A.V.V.
Finca Fierro
Finca Fierro-A.A.V.V.
Marcelo Macias Nº 123-Cruzamento Piñor
Marcelo Macias Nº 107
Marcelo Macias Nº 43
Marcelo Macias Nº 3
Xardin Posio
Alameda
Juan XXIII
Parque San Lazaro
Curros Enriquez
Alfonso R. Castelao
Universidade
Estrada Ponferrada Nº 14
Avda. Otero Pedrayo Nº 36
Rua da Rabaza Nº 1
Rua da Rabaza Nº 20
Rua do Bamio Nº 22
Rua da Rabaza Nº 26
Colexio Mende
Preguntes i respostes freqüents de C17
A quina hora comença a funcionar C17 bus?
C17 bus comença a funcionar a les 11:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar C17 bus?
C17 bus deixa d'operar a les 20:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba C17 bus?
Quan arriba la Fechos - Fonsillón - Rabo de Galo - Mende bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Fechos - Fonsillón - Rabo de Galo - Mende bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un C17 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la C17 bus parada més propera.
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a C17 (des de Fonsillon-Aira), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de C17 (Colexio Mende) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
C17 línia bus tarifa
Urbanos de Ourense C17 (Colexio Mende) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
C17 (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta C17 bus és Fonsillon-Aira i la darrera parada és Colexio Mende. C17 (Colexio Mende) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: C17 té 27 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 27 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el C17 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la C17 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia C17 en temps real bus
Monitora la línia C17 (Colexio Mende) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia C17 bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia C17, a Vigo
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 11B - Vinteún - Cuartel/ Horaris
- 11A - Santa Mariña - Oira/ Horaris
- 10 - Cabeza de Vaca - Velle/ Horaris
- 1 - Seixalbo - Eirasvedras / Quintela / Santa Cruz/ Horaris
- 26 - Chavasqueira - Residencia/ Horaris
- 6A - Estación de Autobuses Antiga - Residencia/ Horaris
- 4 - Covadonga - Residencia - Berrocas/ Horaris
- 2 - Seixalbo - Cudeiro/ Horaris
- 7 - Covadonga - Valenzá/ Horaris
- 13A - Palmés - Residencia/ Horaris
- 212 - Servizo Especial Cemiterios/ Horaris
- 15 - Santa Cruz - Parque de San Lázaro/ Horaris
- 21 - 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 16 - Vinteún - Pazo dos deportes - Expourense/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 20 - Vinteún - Parque de San Lázaro - Campus Universitario/ Horaris
- 18 - Milagrosa - Residencia/ Horaris
- 27 - Polvorín - Velle (Cemiterio)/ Horaris