F línia
Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad Universitaria
EMT
EMT F bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La F bus (Cuatro Caminos) té 19 parades, surt de Ciudad Universitaria i acaba a Cuatro Caminos.
Tria qualsevol entre les F bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cuatro Caminos (19 parades)
Ciudad Universitaria
Escuela De Caminos
Avenida Complutense - Jardín Botánico
Ciencias Biológicas Y Geológicas
Avenida Complutense - Ciencias Información
Metro Ciudad Universitaria
Cardenal Cisneros
Gregorio Del Amo
Vicente Aleixandre
Avenida De La Memoria
Hospital Clínico
Isaac Peral - Julián Romea
Marqués De Comillas
Vicente Aleixandre
Metro Guzmán El Bueno
Ibáñez Ibero
Cruz Roja
Cuatro Caminos
Cuatro Caminos
Preguntes i respostes freqüents de F
A quina hora comença a funcionar F bus?
F bus comença a funcionar a les 07:42 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar F bus?
F bus deixa d'operar a les 22:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba F bus?
Quan arriba la Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad Universitaria bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad Universitaria bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de F (Cuatro Caminos) bus?
La tarifa de Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad Universitaria (Cuatro Caminos) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un F bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la F bus parada més propera.
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a F (des de Ciudad Universitaria), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de F (Cuatro Caminos) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
F línia bus tarifa
EMT F (Cuatro Caminos) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
F (EMT)
La primera parada de la ruta F bus és Ciudad Universitaria i la darrera parada és Cuatro Caminos. F (Cuatro Caminos) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: F té 19 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 19 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el F bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la F de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia F en temps real bus
Monitora la línia F (Cuatro Caminos) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia F bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia F, a Madrid
F - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- N20 - Plaza de Cibeles - Pitis/ Horaris
- T23 - Puerta de Arganda - Poligono Industrial de Vicalvaro/ Horaris
- 116 - Glorieta de Embajadores - Villaverde Cruce/ Horaris
- 151 - Canillejas - Barajas/ Horaris
- 16 - Moncloa - Avenida de Pio XII/ Horaris
- N10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- T41 - Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina/ Horaris
- 177 - Plaza de Castilla - Marques de Viana/ Horaris
- 62 - Plaza de Cristo Rey - los Puertos/ Horaris
- 146 - Plaza del Callao - los Molinos/ Horaris
- 178 - Plaza de Castilla - Montecarmelo/ Horaris
- 166 - Barajas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- N27 - Plaza de Cibeles - Aeropuerto/ Horaris
- 172SF - Mar de Cristal - las Tablas/ Horaris
- 25 - Plaza de España - Casa de Campo/ Horaris
- 74 - Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas/ Horaris
- 104 - Plaza de Ciudad Lineal - Mar de Cristal/ Horaris
- 107 - Plaza de Castilla - Hortaleza/ Horaris
- 48 - Plaza de Manuel Becerra - Barrio de Canillejas/ Horaris
- SE718 - Puerta de Arganda - Cañada Real/ Horaris