N línia
Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano
AUCORSA
AUCORSA N bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La N bus (Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano) té 36 parades, surt de Renfe- Est. Buses i acaba a Cerro Muriano.
La previsió d'horari de N per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 06:35. Dies operatius de la setmana: a diari.
Tria qualsevol entre les N bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano (36 parades)
Renfe- Est. Buses
Avda. América
Gran Capitán
Colón Este
Ollerías (Puerta Colodro)
Ollerías
Agrupación Córdoba
Agrupación Córdoba (Iglesia)
Marrubial (Padres De Gracia)
Avda. Barcelona
Avda. De Libia (Cementerio)
Avda. De Libia
Fidiana
Carlos III (A. De La Frontera)
Carlos III (Blas Infante)
Pol. Pedroches (Lidl)
Pol. Pedroches (Aucorsa)
Paraíso
Restaurante Cardador
Lola Flores
Concha Píquer
Rocío Dúrcal
Torreblanca
Doña Manuela
San Enrique
Torreárboles
El Frenazo
Villa Rosita
Urbanización Sanjurjo
Bar Los Pinares
Nacional 432a (Cuartel)
Nacional 432a (Cruce Eucaliptos)
Base Militar Módulo Este
Nacional 432a ( Cruce Eucaliptos) Dc
Nacional 432a (Cuartel) Dc
Cerro Muriano
Preguntes i respostes freqüents de N
A quina hora comença a funcionar N bus?
N bus comença a funcionar a les 06:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar N bus?
N bus deixa d'operar a les 06:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba N bus?
Quan arriba la Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un N bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la N bus parada més propera.
N bus horari
N bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:35
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:35 | Sortida Única |
dt. | 06:35 | Sortida Única |
dc. | 06:35 | Sortida Única |
dj. | 06:35 | Sortida Única |
dv. | 06:35 | Sortida Única |
ds. | 07:45 - 22:45 | 84 - 135 |
dg. | 07:45 - 22:45 | 90 - 144 |
AUCORSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a N (des de Renfe- Est. Buses), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de N (Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AUCORSA.
N línia bus tarifa
AUCORSA N (Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AUCORSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AUCORSA.
N (AUCORSA)
La primera parada de la ruta N bus és Renfe- Est. Buses i la darrera parada és Cerro Muriano. N (Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: N té 36 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 47 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AUCORSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cordoba i t'ajuda a trobar el N bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la N de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia N en temps real bus
Monitora la línia N (Renfe - Est. Buses→Cerro Muriano) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia N bus o una aplicació de seguiment AUCORSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AUCORSA o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Cordoba. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AUCORSA i qualsevol bus, inclosa la línia N, a Cordoba
N - Indicacions alternatives
Línies de AUCORSA a Cordoba
- 42 - L42: PLAZA COLÓN - TORRECILLA/ Horaris
- 1 - L01: FÁTIMA - TENDILLAS/ Horaris
- 10 - L10: RENFE - BRILLANTE/ Horaris
- 66 - L66: PASEO DE LA VICTORIA - LAS QUEMADAS/ Horaris
- O2 - L-O2: R.ARG. - MAJANEQUE - VEREDÓN/ Horaris
- 46 - L46: PLAZA COLÓN - HUERTA DEL HIERRO/ Horaris
- 5 - L05: C.SANITARIA - RENFE - VALDEOLLEROS/ Horaris
- 4 - L04: FIDIANA - RENFE - MIRALBAIDA/ Horaris
- 2 - L02: FÁTIMA - CIUDAD SANITARIA/ Horaris
- RB - L80: COLON - RABANALES/ Horaris
- O1 - L-O1: R. ARG. - VILLARR. - VEREDÓN/ Horaris
- 7 - L07: PLAZA DE CAÑERO - CIUDAD JARDIN - H.QUIRÓN/ Horaris
- C2 - L18: TENDILLAS - S. LORENZO - TENDILLAS/ Horaris
- E - L-E: COLÓN - ALCOLEA - B. DE LOS ÁNGELES/ Horaris
- 13 - L13: COLON - URB. PATRIARCA/ Horaris
- 11 - L11: RENFE - SANSUEÑA/ Horaris
- 3 - L03: ALBAIDA - RENFE - FUENSANTA/ Horaris
- 9 - L09: FIGUEROA - TEJARES - SECTOR SUR/ Horaris
- T - L-T: R. ARGENTINA - TRASSIERRA/ Horaris