O1 línia
República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón
AUCORSA
AUCORSA O1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La O1 bus (República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón) té 37 parades, surt de República Argentina i acaba a Final Veredón.
Tria qualsevol entre les O1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón (37 parades)
República Argentina
Medina Azahara 2ª
Huerta De La Marquesa
Barriada Occidente
Electromecánicas (Miralbaida)
Parque Azahara (Benito Arana)
Las Palmeras
Colecor - Bar Muñoz
Parque Logístico
Santa Marta
Cruce Medina Azahara
Córdoba La Vieja
Cruce Higuerón
El Higuerón 1ª
El Higuerón 2ª
Centro Cívico
Km. 7
Km. 7.5
Urb. Las Pitas
Finca Aguilarejo
La Barquera
Km. 9.5
Km. 10
Bar Prats
Las Cañas
Talleres Corral
Iglesia Villarrubia
Villarrubia
Guardería
El Alamillo
Jardín
Veredón 1ª
Veredón 2ª
Veredón 3ª
Veredón 4ª
Veredón 5ª
Final Veredón
Preguntes i respostes freqüents de O1
A quina hora comença a funcionar O1 bus?
O1 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar O1 bus?
O1 bus deixa d'operar a les 22:30 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba O1 bus?
Quan arriba la República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un O1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la O1 bus parada més propera.
O1 bus horari
O1 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 22:35
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 22:35 | 44 - 93 |
dt. | 06:30 - 22:35 | 44 - 93 |
dc. | 06:30 - 22:35 | 44 - 93 |
dj. | 06:30 - 22:35 | 44 - 93 |
dv. | 06:30 - 22:35 | 44 - 93 |
ds. | 06:30 - 22:30 | 57 - 162 |
dg. | 08:00 - 22:30 | 74 - 166 |
AUCORSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a O1 (des de República Argentina), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de O1 (República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AUCORSA.
O1 línia bus tarifa
AUCORSA O1 (República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AUCORSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AUCORSA.
O1 (AUCORSA)
La primera parada de la ruta O1 bus és República Argentina i la darrera parada és Final Veredón. O1 (República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: O1 té 37 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 42 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AUCORSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cordoba i t'ajuda a trobar el O1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la O1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia O1 en temps real bus
Monitora la línia O1 (República Argentina (Gasolinera)→Final Veredón) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia O1 bus o una aplicació de seguiment AUCORSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AUCORSA o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Cordoba. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AUCORSA i qualsevol bus, inclosa la línia O1, a Cordoba
O1 - Indicacions alternatives
Línies de AUCORSA a Cordoba
- 42 - L42: PLAZA COLÓN - TORRECILLA/ Horaris
- 76 - L76: PLAZA DE COLÓN - LAS JARAS/ Horaris
- 10 - L10: RENFE - BRILLANTE/ Horaris
- 66 - L66: PASEO DE LA VICTORIA - LAS QUEMADAS/ Horaris
- O2 - L-O2: R.ARG. - MAJANEQUE - VEREDÓN/ Horaris
- 46 - L46: PLAZA COLÓN - HUERTA DEL HIERRO/ Horaris
- 4 - L04: FIDIANA - RENFE - MIRALBAIDA/ Horaris
- 2 - L02: FÁTIMA - CIUDAD SANITARIA/ Horaris
- RB - L80: COLON - RABANALES/ Horaris
- 7 - L07: PLAZA DE CAÑERO - CIUDAD JARDIN - H.QUIRÓN/ Horaris
- E - L-E: COLÓN - ALCOLEA - B. DE LOS ÁNGELES/ Horaris
- N - L-N: RENFE - CERRO MURIANO/ Horaris
- 14 - L14: FIDIANA - C. SANITARIA/ Horaris
- 13 - L13: COLON - URB. PATRIARCA/ Horaris
- 6 - L06: LEVANTE - B. GUADALQUIVIR/ Horaris
- 11 - L11: RENFE - SANSUEÑA/ Horaris
- 3 - L03: ALBAIDA - RENFE - FUENSANTA/ Horaris
- 9 - L09: FIGUEROA - TEJARES - SECTOR SUR/ Horaris
- T - L-T: R. ARGENTINA - TRASSIERRA/ Horaris