76 línia
Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte
AUCORSA
AUCORSA 76 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 76 bus (Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte) té 21 parades, surt de Las Jaras (C/Encantada) i acaba a Colón Norte.
Tria qualsevol entre les 76 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte (21 parades)
Las Jaras (C/Encantada)
Las Jaras (C/Picapedreros) Dc
Las Jaras (C/Berrocal) 1ª Dc
Las Jaras (C/Berrocal) 2ª Dc
Las Jaras (Juan Cano) Dc
El Chaparral
Assuan Dc
Quitapesares D.C.
Huerta Los Arcos D.C.
Avda. Brillante (Mayoral) D.C.
Avda. Brillante (A. Núñez) D.C.
Avda. Brillante (Toledo) D.C.
Avda. Brillante (H.S.Juan De Dios) D.C.
Avda. Brillante (Virgen Del Valle) D.C.
Avda. Brillante (A.Calasancio) D.C.
Avda. Brillante (Cámping) D.C.
Avda. Brillante (E.Fdez.Márquez) D.C.
Avda . Brillante (Goya)
Llanos Del Pretorio D.C.
Diputación
Colón Norte
Preguntes i respostes freqüents de 76
A quina hora comença a funcionar 76 bus?
76 bus comença a funcionar a les 07:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 76 bus?
76 bus deixa d'operar a les 19:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 76 bus?
Quan arriba la Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 76 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 76 bus parada més propera.
76 bus horari
76 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:50 - 19:35
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:50 - 19:35 | 262 - 442 |
dt. | 07:50 - 19:35 | 262 - 442 |
dc. | 07:50 - 19:35 | 262 - 442 |
dj. | 07:50 - 19:35 | 262 - 442 |
dv. | 07:50 - 19:35 | 262 - 442 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
AUCORSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 76 (des de Las Jaras (C/Encantada)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 76 (Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AUCORSA.
76 línia bus tarifa
AUCORSA 76 (Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AUCORSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AUCORSA.
76 (AUCORSA)
La primera parada de la ruta 76 bus és Las Jaras (C/Encantada) i la darrera parada és Colón Norte. 76 (Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 76 té 21 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 38 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AUCORSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cordoba i t'ajuda a trobar el 76 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 76 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 76 en temps real bus
Monitora la línia 76 (Las Jaras (C/Encantada)→Colón Norte) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 76 bus o una aplicació de seguiment AUCORSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AUCORSA o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Cordoba. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AUCORSA i qualsevol bus, inclosa la línia 76, a Cordoba
76 - Indicacions alternatives
Línies de AUCORSA a Cordoba
- 42 - L42: PLAZA COLÓN - TORRECILLA/ Horaris
- 1 - L01: FÁTIMA - TENDILLAS/ Horaris
- 10 - L10: RENFE - BRILLANTE/ Horaris
- O2 - L-O2: R.ARG. - MAJANEQUE - VEREDÓN/ Horaris
- 46 - L46: PLAZA COLÓN - HUERTA DEL HIERRO/ Horaris
- 5 - L05: C.SANITARIA - RENFE - VALDEOLLEROS/ Horaris
- 4 - L04: FIDIANA - RENFE - MIRALBAIDA/ Horaris
- 2 - L02: FÁTIMA - CIUDAD SANITARIA/ Horaris
- RB - L80: COLON - RABANALES/ Horaris
- 12 - L12: NARANJO - TENDILLAS - SECTOR SUR/ Horaris
- O1 - L-O1: R. ARG. - VILLARR. - VEREDÓN/ Horaris
- 7 - L07: PLAZA DE CAÑERO - CIUDAD JARDIN - H.QUIRÓN/ Horaris
- C2 - L18: TENDILLAS - S. LORENZO - TENDILLAS/ Horaris
- E - L-E: COLÓN - ALCOLEA - B. DE LOS ÁNGELES/ Horaris
- N - L-N: RENFE - CERRO MURIANO/ Horaris
- 14 - L14: FIDIANA - C. SANITARIA/ Horaris
- 11 - L11: RENFE - SANSUEÑA/ Horaris
- 3 - L03: ALBAIDA - RENFE - FUENSANTA/ Horaris
- 9 - L09: FIGUEROA - TEJARES - SECTOR SUR/ Horaris