E línia
Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final
AUCORSA
AUCORSA E bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La E bus (Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final) té 33 parades, surt de Colón Norte i acaba a Barrio De Los Ángeles Final.
Tria qualsevol entre les E bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final (33 parades)
Colón Norte
Gran Capitán
Colón Este
Ollerías (Puerta Colodro)
Ollerías
Marrubial (Padres De Gracia)
Avda. Barcelona
Avda. De Libia (Cementerio)
Avda. De Libia
Fidiana
C. C. Zahira
Noruega (Polonia)
Noruega
Andrés Barrera
Simón Carpintero 1ª
Simón Carpintero 2ª
Tanatorio
Campus Rabanales
Cementerio
Las Cigüeñas
El Montón De La Tierra
La Lancha
Alcolea 1ª
Alcolea 2ª
Alcolea Cercanías
Alcolea 3ª
Alcolea 4ª
Villa Maite
Barrio Del Ángel Dirección Prisión
Barrio Del Ángel 2 Dirección Prisión
Prisión
Barrio De Los Ángeles
Barrio De Los Ángeles Final
Preguntes i respostes freqüents de E
A quina hora comença a funcionar E bus?
E bus comença a funcionar a les 07:00 els dissabte.
A quina hora deixa de funcionar E bus?
E bus deixa d'operar a les 19:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba E bus?
Quan arriba la Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un E bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la E bus parada més propera.
E bus horari
E bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 10:00 - 19:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 10:00 - 19:45 | 57 - 228 |
dt. | 10:00 - 19:45 | 57 - 228 |
dc. | 10:00 - 19:45 | 57 - 228 |
dj. | 10:00 - 19:45 | 57 - 228 |
dv. | 10:00 - 19:45 | 57 - 228 |
ds. | 07:00 - 22:30 | 34 - 105 |
dg. | 07:20 - 22:30 | 89 - 109 |
AUCORSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a E (des de Colón Norte), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de E (Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AUCORSA.
E línia bus tarifa
AUCORSA E (Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AUCORSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AUCORSA.
E (AUCORSA)
La primera parada de la ruta E bus és Colón Norte i la darrera parada és Barrio De Los Ángeles Final. E (Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: E té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 52 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AUCORSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cordoba i t'ajuda a trobar el E bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la E de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia E en temps real bus
Monitora la línia E (Colón Norte→Barrio De Los Ángeles Final) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia E bus o una aplicació de seguiment AUCORSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AUCORSA o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Cordoba. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AUCORSA i qualsevol bus, inclosa la línia E, a Cordoba
E - Indicacions alternatives
Línies de AUCORSA a Cordoba
- 42 - L42: PLAZA COLÓN - TORRECILLA/ Horaris
- 76 - L76: PLAZA DE COLÓN - LAS JARAS/ Horaris
- 10 - L10: RENFE - BRILLANTE/ Horaris
- 66 - L66: PASEO DE LA VICTORIA - LAS QUEMADAS/ Horaris
- O2 - L-O2: R.ARG. - MAJANEQUE - VEREDÓN/ Horaris
- 46 - L46: PLAZA COLÓN - HUERTA DEL HIERRO/ Horaris
- 5 - L05: C.SANITARIA - RENFE - VALDEOLLEROS/ Horaris
- 2 - L02: FÁTIMA - CIUDAD SANITARIA/ Horaris
- RB - L80: COLON - RABANALES/ Horaris
- 12 - L12: NARANJO - TENDILLAS - SECTOR SUR/ Horaris
- O1 - L-O1: R. ARG. - VILLARR. - VEREDÓN/ Horaris
- 7 - L07: PLAZA DE CAÑERO - CIUDAD JARDIN - H.QUIRÓN/ Horaris
- C2 - L18: TENDILLAS - S. LORENZO - TENDILLAS/ Horaris
- 14 - L14: FIDIANA - C. SANITARIA/ Horaris
- 13 - L13: COLON - URB. PATRIARCA/ Horaris
- 6 - L06: LEVANTE - B. GUADALQUIVIR/ Horaris
- 11 - L11: RENFE - SANSUEÑA/ Horaris
- 3 - L03: ALBAIDA - RENFE - FUENSANTA/ Horaris
- 8 - L08: VALDEOLLEROS - PALMERAS/ Horaris
- T - L-T: R. ARGENTINA - TRASSIERRA/ Horaris