T línia
República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona
AUCORSA
AUCORSA T bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La T bus (República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona) té 19 parades, surt de República Argentina i acaba a Llanos De Arjona.
Tria qualsevol entre les T bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona (19 parades)
República Argentina
Avda. Cervantes
Glorieta Tres Culturas
Ctra. Trassierra 1ª
Ctra. Trassierra 2ª
Ctra. Trassierra 3ª
Ctra. Trassierra (Anna Pavlova)
Glorieta Albaida
Planta Asfáltica
Vistasierra
Resid. San José
Cce. Ctra. De Las Ermitas
Los Almendros
Urb. Torrehoria
Campoalegre
La Virgencita (B. Popea)
Plaza Trassierra
Asociación De Vecinos
Llanos De Arjona
Preguntes i respostes freqüents de T
A quina hora comença a funcionar T bus?
T bus comença a funcionar a les 07:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar T bus?
T bus deixa d'operar a les 21:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba T bus?
Quan arriba la República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un T bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la T bus parada més propera.
T bus horari
T bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:15 - 21:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:15 - 21:15 | 153 - 267 |
dt. | 07:15 - 21:15 | 153 - 267 |
dc. | 07:15 - 21:15 | 153 - 267 |
dj. | 07:15 - 21:15 | 153 - 267 |
dv. | 07:15 - 21:15 | 153 - 267 |
ds. | 08:15 - 21:15 | 153 - 225 |
dg. | 08:15 - 21:15 | 153 - 225 |
AUCORSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a T (des de República Argentina), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de T (República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AUCORSA.
T línia bus tarifa
AUCORSA T (República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AUCORSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AUCORSA.
T (AUCORSA)
La primera parada de la ruta T bus és República Argentina i la darrera parada és Llanos De Arjona. T (República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: T té 19 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 40 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AUCORSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cordoba i t'ajuda a trobar el T bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la T de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia T en temps real bus
Monitora la línia T (República Argentina (Gasolinera)→Llanos De Arjona) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia T bus o una aplicació de seguiment AUCORSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AUCORSA o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Cordoba. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AUCORSA i qualsevol bus, inclosa la línia T, a Cordoba
T - Indicacions alternatives
Línies de AUCORSA a Cordoba
- 76 - L76: PLAZA DE COLÓN - LAS JARAS/ Horaris
- 1 - L01: FÁTIMA - TENDILLAS/ Horaris
- 10 - L10: RENFE - BRILLANTE/ Horaris
- 66 - L66: PASEO DE LA VICTORIA - LAS QUEMADAS/ Horaris
- 46 - L46: PLAZA COLÓN - HUERTA DEL HIERRO/ Horaris
- 5 - L05: C.SANITARIA - RENFE - VALDEOLLEROS/ Horaris
- 4 - L04: FIDIANA - RENFE - MIRALBAIDA/ Horaris
- 2 - L02: FÁTIMA - CIUDAD SANITARIA/ Horaris
- RB - L80: COLON - RABANALES/ Horaris
- 12 - L12: NARANJO - TENDILLAS - SECTOR SUR/ Horaris
- O1 - L-O1: R. ARG. - VILLARR. - VEREDÓN/ Horaris
- 7 - L07: PLAZA DE CAÑERO - CIUDAD JARDIN - H.QUIRÓN/ Horaris
- C2 - L18: TENDILLAS - S. LORENZO - TENDILLAS/ Horaris
- E - L-E: COLÓN - ALCOLEA - B. DE LOS ÁNGELES/ Horaris
- N - L-N: RENFE - CERRO MURIANO/ Horaris
- 14 - L14: FIDIANA - C. SANITARIA/ Horaris
- 6 - L06: LEVANTE - B. GUADALQUIVIR/ Horaris
- 3 - L03: ALBAIDA - RENFE - FUENSANTA/ Horaris
- 9 - L09: FIGUEROA - TEJARES - SECTOR SUR/ Horaris
- 8 - L08: VALDEOLLEROS - PALMERAS/ Horaris