Linka 18
Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 18 tramvaj (Aktualizováno)
18 tramvaj ה má 25 stanic odjíždí z Vozovna Pankrác a končí v Nádraží Podbaba.
Vyberte 18 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nádraží Podbaba (25 zastávek)
Vozovna Pankrác
Na Veselí
Kotorská
Pražského Povstání
Palouček
Nuselská Radnice
Náměstí Bratří Synků
Divadlo Na Fidlovačce
Svatoplukova
Ostrčilovo Náměstí
Albertov
Botanická Zahrada
Karlovo Náměstí
Novoměstská Radnice
Národní Třída
Národní Divadlo
Karlovy Lázně
Staroměstská
Malostranská
Chotkovy Sady
Hradčanská
Vítězné Náměstí
Lotyšská
Zelená
Nádraží Podbaba
18 Často kladené dotazy
V kolik začne 18 tramvaj fungovat?
Služby na 18 tramvaj začínají v 04:26 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 18 tramvaj fungovat?
Služby na 18 tramvaj končí v 23:42 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 18 tramvaj?
Kdy přijde linka Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 18 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 18. tramvaj stanice.
18 tramvaj Jízdní řád
18 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:26 - 23:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:26 - 23:42 | 8 - 16 |
út | 04:26 - 23:42 | 8 - 16 |
st | 04:26 - 23:42 | 8 - 16 |
čt | 04:26 - 23:42 | 8 - 16 |
pá | 04:26 - 23:42 | 8 - 16 |
so | 04:26 - 23:42 | 15 - 20 |
ne | 04:26 - 23:42 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 18 (od Vozovna Pankrác), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 18 v reálném čase. (Nádraží Podbaba) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 18 tramvaj
Ceny DPP 18 (Nádraží Podbaba) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
18 (DPP)
První zastávka 18 tramvaj cesty je Vozovna Pankrác a poslední zastávka je Nádraží Podbaba. 18 (Nádraží Podbaba) je v provozu během každý den.
Další informace: 18 má 25 stanic a celková doba cesty je zhruba 38 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 18 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 18 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 18 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 18 (Nádraží Podbaba) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 18 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 18, v Praha
18 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 21 - Radlická - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 31 - Palmovka - Spojovací/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 11 - Spojovací - Spořilov/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád