Linka 29
Rožňavská – Náměstí Hrdinů – Globus
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 29 autobus (Aktualizováno)
29 autobus (Olomouc, Globus) má 13 zastávek odjíždí z Olomouc, Rožňavská a končí v Olomouc, Globus.
Vyberte 29 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Olomouc, Globus (13 zastávek)
Olomouc, Rožňavská
Olomouc, Zikova
Olomouc, Trnkova
Olomouc, Za Poštou
Olomouc, Rooseveltova
Olomouc, Tržnice
Olomouc, Náměstí Hrdinů
Olomouc, Na Střelnici
Olomouc, Ladova
Olomouc, Gymnázium Hejčín
Olomouc, U Zlaté Koule
Olomouc, City
Olomouc, Globus
29 Často kladené dotazy
V kolik začne 29 autobus fungovat?
Služby na 29 autobus začínají v 05:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 29 autobus fungovat?
Služby na 29 autobus končí v 07:19 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 29 autobus?
Kdy přijde linka Rožňavská – Náměstí Hrdinů – Globus autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Rožňavská – Náměstí Hrdinů – Globus autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 29 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 29. autobus zastávka.
29 autobus Jízdní řád
29 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:44 - 07:19
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:44 - 07:19 | 47 - 47 |
út | 05:44 - 07:19 | 47 - 47 |
st | 05:44 - 07:19 | 47 - 47 |
čt | 05:44 - 07:19 | 47 - 47 |
pá | 05:44 - 07:19 | 47 - 47 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 29 (od Olomouc, Rožňavská), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 29 v reálném čase. (Olomouc, Globus) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
Jízdné za linku 29 autobus
Ceny Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 29 (Olomouc, Globus) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Olomouce, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
29 (Dopravní podnik města Olomouce, a.s.)
První zastávka 29 autobus cesty je Olomouc, Rožňavská a poslední zastávka je Olomouc, Globus. 29 (Olomouc, Globus) je v provozu během víkendy.
Další informace: 29 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Olomouce, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší 29 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 29 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 29 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 29 (Olomouc, Globus) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 29 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 29, v Olomouc
29 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Olomouce, a.s. linky v Olomouc
- X - Nová Ulice – Fakultní nem. – Náměstí Hrdinů – Palackého/ Jízdní řád
- 17 - Farmak – Náměstí Hrdinů – Nemilany/ Jízdní řád
- 25 - Kaufland – Hlavní nádraží – Hamerská – Kaufland, sklad/ Jízdní řád
- 31 - Hlavní nádraží – Kubatova – Týneček/ Jízdní řád
- 13 - Hlavní nádraží – U Teplárny – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- 52 - Hlavní nádraží – Nová Ulice – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- X4 - Nová Ulice – Tržnice, plocha – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 21 - Aquapark / Tabulový vrch – Klášterní Hradisko – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 51 - Hlavní nádraží – U Kapličky – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 15 - Černovír – Hlavní nádraží – Bukovany/ Jízdní řád
- 16 - Centrum Haná / Tabulový vrch – Náměstí Hrdinů – Nové Sady/ Jízdní řád
- 19 - Tabulový vrch – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 12 - Řepčín, železárny – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 28 - Ladova – Tržnice – Nedvězí – Technologický park/ Jízdní řád
- 22 - Černovír – Náměstí Hrdinů – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- X2 - Neředín, krematorium – Nádraží město – Neředín, krematorium/ Jízdní řád
- 11 - Ladova – Hlavní nádraží – Svatý Kopeček, ZOO – Radíkov – Lošov, Svolinského/ Jízdní řád
- 26 - Hlavní nádraží – Zenit – Topolany/ Jízdní řád
- 10 - Civilní obrana – Zenit – Nová Ulice – Řepčín, železárny/ Jízdní řád